Marianna Schreiber znów w ogniu krytyki. Tym razem poszło o atak na Annę Lewandowską

i

Autor: AKPA Marianna Schreiber znów w ogniu krytyki. Tym razem poszło o atak na Annę Lewandowską

Dramy

Marianna Schreiber znów w ogniu krytyki. Tym razem poszło o atak na Annę Lewandowską

2024-04-30 23:16

Marianna Schreiber to osoba mocno kontrowersyjna. Jako małżonka polityka PiS próbowała swoich sił w Top Model, potem romansowała z polityką i wojskiem, by ostatecznie walczyć w freak fightach, które wcześniej dość głośno krytykowała. Teraz znów podpadła internautom, a to za sprawą jej ataku na Annę Lewandowską, której poczynania w sieci uważa za “niestosowne”.

Marianna Schreiber krytykuje taniec Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska od jakiegoś czasu uczy się tańca bachata i ochoczo wrzuca do sieci nagrania z prób z trenerem. Jest to taniec dość zmysłowy i… zdaniem Marianny Schreiber zbyt zmysłowy. Zdaniem celebrytki sportsmenka nadto ociera się o swojego partnera, co – jej zdaniem – nie przystoi kobiecie zamężnej, zwłaszcza gdy jest osobą publiczną.

Niech kobieta się rozwija po swojemu - zaczęła ostrożnie. Ale! Który facet, no powiedzcie, który - nie byłby zazdrosny o coś TAKIEGO? I która kobieta, mająca męża, ocierałaby się publicznie o krocze innego chłopa, prawie go całując? No, chyba że poniżej to Robert Lewandowski - to przepraszam. Jeżeli wypowiedziałam się zbyt krytycznie, to napiszcie mi to – stwierdziła, zachęcają tym samym internautów do odniesienia się do jej opinii.

SPRAWDŹ TEŻ: Julia von Stein zaskoczyła poruszającym wyznaniem. “Gdybym mogła sobie kupić męża”

Marianna Schreiber w ogniu krytyki

Prośba Marianny Schreiber została wysłuchana i wiele osób podzieliło się swoją opinią na temat jej przemyśleń. Sęk w tym, że to, co mieli jej do powiedzenia, się celebrytce nie spodobało. Internauci zarzucili jej brak wiedzy o tańcu i niepotrzebne wtrącanie się w cudze życie, a niektórzy wypomnieli jej nawet jej własne zachowanie w stosunku do męża. Marianna Schreiber uznała to za atak na swoją osobę i postanowiła odpowiedzieć.

Ilość hejtu, którzy się od wczoraj na mnie wylewa za krytykę tańca Anny Lewandowskiej — mnie poraża. Zdania nie zmienię, to, co robi Anna, jest dla mnie co najmniej niestosowne. Tak jak Wy macie pełne prawo krytykować moje aktywności, tak samo ja postanowiłam się podzielić z tym że to, co robi Anna, nie służy ani wizerunkowi jej, ani jej męża – napisała na X (niegdysiejszym Twitterze).

SPRAWDŹ TEŻ: Sylwia Bomba ofiarą hejterów. TAK zareagowała na komentarz, że jest “strasznie gruba”

Rozpoznaj polskich celebrytów po oczach

Pytanie 1 z 5
Czyje to oczy?
Czyje to oczy?
VOX: torebkowe skarby