masters

i

Autor: vox fm Masters

Masters na Twoim weselu! Zgłoś się do konkursu i wygraj Wesele Marzeń VOX FM!

2022-02-01 13:56

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego wiele młodych par prześciga się w pomysłach na to by je uatrakcyjnić. Niewątpliwie sprawdzonym sposobem jest koncert gwiazdy muzyki disco i dance, która wprawi gości w prawdziwie weselny nastrój, a młodej parze zagwarantuje, że będzie to ich Wesele Marzeń. W tegorocznej edycji akcji Wesele Marzeń VOX FM proponujemy m.in. występ zespołu Masters!

Wesele Marzeń zajawka

i

Autor: Katarzyna Morawska-Tutkaj

Masters porwie do zabawy Twoich gości weselnych!

Tego zespołu chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Zaryzykujemy stwierdzeniem, że nie ma w Polsce osoby, która nie znałaby melodii "Żono moja". Grupa została założona w 2007 roku w Zambrowie. Liderem, założycielem i autorem większości utworów jest wspomniany wcześnie Paweł Jasionowski. Mamy ogromną przyjemność zaproponować występ właśnie formacji Masters na Twoim weselu. Kto by nie chciał na żywo usłyszeć na swoim weselu "Nocy mało" w wykonaniu Pawła Jasionowskiego z grupy Masters. A może świetnym pomysłem byłby pierwszy taniec do zaśpiewanej na żywo piosenki "Bella"? Zespół Masters ma w swoim repertuarze mnóstwo kawałków, które idealnie sprawdzą się właśnie podczas wesela. "Szukam dziewczyny", "Serce do koperty" i "Ona przyszła tutaj sama" - to tylko niektóre z nich.

MASTERS - Wesele Marzeń

Wesele Marzeń 2022. Co zrobić by Masters zagrał na Twoim weselu?   

Jeżeli Paweł przekonał Was do zaproszenia go na wesele - czas działać! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie "dlaczego na Twoim weselu ma wystąpić jedna z tych gwiazd?". Formularz jest dostępny TUTAJ. Ale uprzedzamy - warto się spieszyć. Zostało coraz mniej czasu! Finał akcji Wesele Marzeń już w piątek 11.02.2022!