Miły Pan (po lewej)

i

Autor: AKPA Miły Pan jest również jednym z najbardziej lubianych artystów. Jeden z wykonawców megahitu "Jeszcze raz" ma otrzymywać ponad 20 tysięcy złotych za występ.

Koncerty

Miły Pan i zespół Defis ruszają w wakacyjną trasę. Gdzie można ich zobaczyć?

2023-07-11 12:39

Wasz ulubiony duet twórców disco polo w końcu pojawi się na jednej scenie. Miły Pan i Defis mają wiele wspólnych hitów, a ich połączenie skradło serca słuchaczy. Teraz zapowiedzieli niespodziewaną, wspólną trasę koncertową nad morzem. Sprawdź, gdzie zawitają!

Topowi artyści sceny disco polo kolejny raz łączą swoje siły. Miły Pan i Defis mają już za sobą parę owocnych współprac i każda z nich była niezaprzeczalnym sukcesem. Ich pierwsza wspólna piosenka "Musisz się starać" przypomniała wielu Polakom czasy młodości i stała się wielkim hitem. Artyści rok później postanowili to powtórzyć i nagrali kolejny utwór w klimatach lat 90 pt. "Jeszcze raz". Od tamtej pory Miły Pan i Defis regularnie dostarczają słuchaczom kolejne zaskakujące utwory, nagrywane z ciekawymi artystami. Piosenka wydana z zespołem Topky „Jeden taniec jedna noc” była jednym z największych hitów tamtego roku. Teraz masz szansę posłuchać ich wspólnych kawałków nad morzem!

Czy MiłyPan znów pobił Smolastego? Zobacz jak RAPUJE "Duże oczy" tylko w VOX FM

Wakacyjna trasa nad morzem - Miły Pan i Defis

Miły Pan i Defis niespodziewanie na swoich Instagramach ogłosili wakacyjna trasę nad morzem. Pierwszy koncert już za nami, ale czekają kolejne. Połączenie dwóch tak charyzmatycznych artystów na jednej scenie to gwarancja dobrej zabawy. Będziemy mogli ich zobaczyć jeszcze w trzech miejscowościach:

  • 11 lipca, godzina 20:00 - Dziwnów, Dom kultury
  • 12 lipca, godzina 19:30 - Rewal, amfiteatr
  • 13 lipca, godzina 20:00 - Międzyzdroje, amfiteatr

Bilety można zakupić na miejscu przed koncertem lub u autoryzowanego sprzedawcy internetowego.

Czy mógłbyś zostać gwiazdą disco polo?

Pytanie 1 z 9
Lata dziewięćdziesiąte: