Miły Pan zapowiada nowość. Nie wszystkim się podoba: „jak nisko trzeba upaść

i

Autor: Instargram.com/najmilszypan Miły Pan zapowiada nowość. Nie wszystkim się podoba: „jak nisko trzeba upaść"

Miły Pan zapowiada nowość. Nie wszystkim się podoba: „jak nisko trzeba upaść"

2022-03-16 11:36

Miły Pan zaskoczył fanów. Piotr Kołaczyński przygotował nowość pod tytułem „Zatoka fok”. Wokalista opublikował krótką zapowiedź teledysku. Większość internautów nie może się doczekać premiery. Ale jak zwykle pojawił się krytyczny głos. Co na to Miły Pan?

„Zatoka Fok” to najnowsza piosenka, którą Miły Pan pokaże światu 17 marca. Fragment teledysku, który Piotr Kołaczyński opublikował na Instagramie zachwycił większość internautów. Klip wręcz poraża kolorem a brzmienie nowości zwiastuje taneczny hit. Tak uważa większość fanów. Jednak wśród pochlebnych opinii znalazł się także krytyczny głos.

ZOBACZ TEŻ: Ogromny sukces Defis i Miłego Pana! "Jeszcze raz" najchętniej oglądanym teledyskiem w Polsce!

Sama zapowiedź teledysku już pokazuje jak nisko trzeba upaść żeby cokolwiek wypuścić na rynek muzyczny a nie ma się pomysłu - napisał/a internauta/ka.

Negatywny komentarz został skrytykowany przez innych użytkowników Instagrama. - „Najlepsi są tacy, którzy specjalnie konta tworzą aby hejtowac, a na prywatnym pewnie już będzie zachwyt" komentują niektórzy. Do sytuacji odniósł się także wokalista. - „Kocham hejterstwo! Dziękuje, że jesteś” - odpisał, jak zawsze z dystansem, Miły Pan.

Topky o odejsciu z Top Girls

QUIZ. Kultowe cytaty z komedii PRL! 9/10 tylko dla najlepszych

Pytanie 1 z 10
"Kierunek – wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja" to cytat z filmu...