Nagroda dla zespołu Classic. Legendy disco polo dziękują fanom: Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza muzyka trafia do Waszych serc!

i

Autor: Instagram.com/classic_zespol Nagroda dla zespołu Classic. Legendy disco polo dziękują fanom: Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza muzyka trafia do Waszych serc!

Nagroda dla zespołu Classic. Legendy disco polo dziękują fanom: Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza muzyka trafia do Waszych serc!

2022-11-20 20:03

Legendarny zespół disco polo nagrodzony przez fanów i wytwórnię płytową. Zespół Classic kolejny raz został doceniony za swoją twórczość. Cztery ostatnie single pokryły się złotem i platyną.

Zespół Classic to legenda sceny disco polo. Grupa, którą współtworzą Robert Klatt i Mariusz Winnicki istnieje od 30 lat. Przez ten czas panowie stworzyli niezliczoną ilość hitów. Piosenki, które nucą pokolenia Polaków to m.in. „Ja dla Ciebie TY dla mnie”, „Jolka, Jolka”,  „Hej czy Ty wiesz”, „Jesteś wielkim spełnieniem moich marzeń”, czy „Miłość gorąca jak ogień”. Jednak zespół Classic nie odcina kuponów od sławy i na koncertach nie śpiewa tylko dobrze znanych, starych kawałków. Grupa wciąż tworzy nowe piosenki i właśnie za te nowości jest doceniana.

- Kochani! Wczoraj podczas występu w ramach wydarzenia Łódź Disco Fest otrzymaliśmy nagrodę od wytwórni Lemon Records złotych oraz platynowej płyty za cztery ostatnie single! Bardzo dziękujemy wytwórni za to wyróżnienie oraz każdemu kto się przyczynił do tej nagrody! Jesteśmy bardzo szczęśliwi oraz spełnieni wiedzą, ze nasza muzyka trafia do Waszych serc ! Dziękujemy! – napisali członkowie zespołu Classic na Instagramie i dodali, że działają dalej. Wszystko wskazuje więc na to, że niebawem możemy spodziewać się kolejnych produkcji od Roberta i Mariusza. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.

ZOBACZ TEŻ: Wokalista disco polo stworzył arcydzieło? Pablo pokazał teledysk do „Ona ma to coś” i się zaczęło

Sonda
Lubisz zespół Classic?
Mariusz Winnicki - Jest Weekend w VOX FM