Najlepszy Koncert Świata 2022 w Poznaniu. Co tam się działo! Zobacz zdjęcia z imprezy VOX FM

i

Autor: VOX FM

Najlepszy Koncert Świata 2022 Rzeszów - gdzie gramy, jak dojechać, gdzie zaparkować za darmo?

2022-05-26 11:25

Odpalamy odliczanie! Do Najlepszego Koncertu Świata w Rzeszowie coraz bliżej. Gramy w ścisłym centrum miasta, dlatego przygotowaliśmy kilka cennych wskazówek dla zmotoryzowanych. Szczegóły w tekście poniżej.

VOX FM - gdzie zagramy w Rzeszowie?

To największe wydarzenie muzyczne tej wiosny! Trwa nasza wyjątkowa trasa Najlepszy Koncert Świata. Czas odwiedzić kolejne miasto na naszej imprezowej mapie. Już w ten piątek (27 maja) zagramy w Rzeszowie. Koncert wystartuje na parkingu przy Ratuszu (róg Słowackiego i Króla Kazimierza). Przy wyjątkowej, mobilnej scenie warto pojawić się już o godzinie 18:00. Jeżeli wybieracie się na tę imprezę samochodem to mamy dla Was kilka ważnych wskazówek!

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Miller i zespół Boys na Najlepszym Koncercie Świata! Zobacz kiedy i o której zagra gwiazda disco polo

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Rzeszów 2022

W tygodniu, po 17:00 wszystkie strefy płatnego parkowania są darmowe. A to oznacza, że po znalezieniu wolnego miejsca w centrum miasta (co nie zawsze musi być łatwe) możecie śmiało iść na parking przy ratuszu, by bawić się razem z nami.

Jeśli jednak znajdziecie wolne miejsce przed 17:00, to wtedy obowiązkowo szukajcie parkomatu, żeby wyciągnąć z niego swój bilet postojowy. Za pierwszą godzinę parkowania w centrum miasta zapłacicie 4,00 zł. Dwie godziny to koszt 4,80 zł, a za trzy – 5,70 zł. Czwarta i każda następna godzina to dodatkowe 4,00 zł.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata w Poznaniu oczami naszej Marysi! Zobacz wideo od kuchni

Gdzie zaparkować za darmo?

Sporo wolnego i przede wszystkim darmowego miejsca znajdziecie na parkingu przy Hali na Podpromiu. Stamtąd na rynek przykicacie spacerkiem w 10 min. Na parking możecie podjechać z dwóch stron- od ul. Szopena, lub od ul. Wojciecha Kilara. Wolnych miejsc możecie też szukać na parkingu przy Filharmonii Podkarpackiej przy ul. Szopena.

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Rzeszów - lista artystów:

  • Boys
  • Luka Rosi
  • Lili
  • Iness
  • Top Girls
  • Milano
  • News
  • Bajorek
  • Enjoy
  • Weź Nie Pytaj

Przypominamy - impreza startuje o 18:00 Po godzinie 20:00 na scenie zobaczycie największe gwiazdy disco polo. A więcej szczegółów znajdziecie tutaj: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Rzeszów: kto gra? Gdzie i o której start?

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?