Iness

i

Autor: VOX FM Zespół Iness na Najlepszym Koncercie Świata VOX FM

Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa - Iness zaprasza na imprezę VOX FM. Gdzie i kiedy zagra?

2022-06-24 12:08

To już dziś! Wielki finał Najlepszego Koncertu Świata 2022 odbędzie się wieczorem w Warszawie. Po 19:00 na naszej scenie wystąpią dla Was największe gwiazdy disco polo i muzyki tanecznej. Wśród nich piękna Iness. Zobaczcie wideo z zaproszeniem na imprezę od wokalistki.

Iness na Najlepszym Koncercie Świata

Przygotowania do dzisiejszej imprezy idą pełną parą. Nasza mobilna scena już rozstawia się na parkingu przy naszej siedzibie. To właśnie na niej wystąpią dziś dla Was największe gwiazdy disco polo i muzyki tanecznej na wielkim finale największego wydarzenia muzycznego sezonu.

Iness na discopolowym rynku istnieje od niedawna, ale już zdążyła zapisać się w sercach swoich fanów. Piękna figura, zgrabne ciało, a także niebanalny głos! "Serca bicie", "Kozak" czy "Oczy migdałowe" to numery, które na pewno kojarzą słuchacze radia VOX FM. Tej artystki nie mogło zabraknąć na dzisiejszym finale Najlepszego Koncertu Świata! A jej fanów nie może zabraknąć dziś dziś po 19:00 na parkingu przy ul. Jubilerskiej 10, tuż obok siedziby naszej stacji radiowej. Zobaczcie wideo z zaproszeniem od artystki, a szczegóły dzisiejszego koncertu znajdziecie tu: Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa - kto gra, gdzie i o której rozpoczyna się impreza VOX FM?

Iness zaprasza na Najlepszy Koncert Świata VOX FM
Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa

i

Autor: VOX FM Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa - kto zagra, gdzie i kiedy start imprezy?
Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?