Jastrząb ukradł mu kanapkę

i

Autor: Twitter @thepolandnews_

Najlepszy niefart roku należy do Polaka! Wygrał filmikiem, którym jastrząb kradnie mu kanapkę [WIDEO]

2023-01-03 11:56

Emil Truszkowski tym nagraniem podbił Internet. Polak mieszkający w Japonii dostał nagrodę od Twitch'a „Best Unlucky Moment” za shota, gdzie jastrząb kradnie mu kanapkę. Musicie to zobaczyć!

Jastrząb ukradł mu kanapkę - Emil Truszkowski nagrodzony

Emil Truszkowski jest vlogerem podróżniczym. W serwisie YouTube wraz z żoną prowadzi kanał o nazwie Aiko i Emil, który subskrybuje ponad 117 tys. osób. Małżeństwo jest również bardzo popularne na platformie Twitch. Ich życie i przygodny w Japonii, śledzi ponad 42 tys. fanów.

Truszkowski międzynarodową sławę zyskał jednak pewnym wyjątkowo pechowym zdarzeniem. W czasie prowadzonej przez niego transmisji na żywo w pewnym momencie podleciał do niego jastrząb i wyrwał mu z ręki kanapkę. Mężczyzna okrasił to soczystym, acz wulgarnym komentarzem. Klip ten podbił serca internautów i zdobył statuetkę dla największego pechowca Twitcha.

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Miller pokazał prywatne wiadomości. „Jak tam portfeliki otwarte na hajs z Sylwestra Marzeń?”

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #3

Nagrody przyznawał streamer o pseudonimie Xfinity, który zorganizował internetową galę NymN's New Year Show. Internetowi twórcy zdobywali wyróżnienia za różne osiągnięcia na podstawie głosowania przeprowadzonego wcześniej wśród obserwatorów.