telewizja

Nie uwierzycie, kto wystąpi w nowej edycji programu Taniec z gwiazdami! Doskonale ją znacie

2024-07-01 8:12

Nowa edycja programu Taniec z gwiazdami zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka tygodni na parkiecie zobaczymy nowe pary i gwiazdy, które zmierzą się w walce o kryształową kulę. Jedno z nazwisk to dla wielu spore zaskoczenie. Chodzi o kobietę, którą znają wszyscy - nie tylko dorośli, ale i najmłodsi.

Taniec z gwiazdami: kto zatańczy w nowej edycji?

Poprzednia edycja programu Taniec z gwiazdami wzbudziła w Polsacie niemałe emocje. Program osiągnął świetne wyniki oglądalności. A to dzięki składowi, który w minionym sezonie był naprawdę dobry. Na parkiecie tanecznego show pojawili się bowiem m.in. Roxie WęgielMaciej MusiałAnita SokołowskaMaffashion. Zmiany zaszły również, jeśli chodzi o skład jurorów. W tym pojawiła się m.in. Ewa Kasprzyk. Poprzednia edycja mocno przypadła widzom do gustu. Czy tak będzie też w nowym sezonie, który w Polsacie pojawi się jesienią? Na to liczą oczywiście władze Polsatu, które starają się, by Taniec z gwiazdami miał, jak najlepszy skład. Ostatnio na jaw wyszło, że w show zatańczy znana, polska piosenkarka. Wygadała się podczas wywiadu! Czy czeka nas wielki hit?

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Taniec z gwiazdami: Majka Jeżowska zatańczy na parkiecie

Nowy sezon programu Taniec z gwiazdami zapowiada się naprawdę gorąco. Tym bardziej, że wszystko wskazuje na to, że na parkiecie pojawi się Majka Jeżowska. Tę doskonale znają najmłodsi, ale i starsi widzowie. Piosenkarka przez lata wykreowała bowiem takie hity, jak "A ja wolę moją mamę", "Laleczka z saskiej porcelany" czy "Wszystkie dzieci nasze są". Ostatnio piosenkarka została zapytana w wywiadzie o udział w programie Taniec z gwiazdami- Mam ochotę. Do trzech razy sztuka! Odmawiałam już kilka razy, a im jestem starsza, tym bardziej myślę, że kiedyś trzeba to zrobić. Po prostu! - powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd. Czy zatem zobaczymy ją na parkiecie show Polsatu? -  Prawdopodobnie. (...) Mam ochotę się sprawdzić - powiedziała Majka Jeżowska. Dobry wybór?

Listen to "Oda do młodości. Adam Mickiewicz. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.