metamorfozy

Nie zgadniecie kto jest na zdjęciu! Popularna gwiazda przed laty wyglądała zupełnie inaczej

2024-06-09 12:44

Czas zmienia ludzi, jednak niektórych do tego stopnia, że po latach są wręcz nie do rozpoznania na dawnych zdjęciach. Tak jest w przypadku popularnej gwiazdy, którą od lat można oglądać w telewizji w najbardziej znanych programach. Czy zgadniecie, kto znajduje się na powyższym zdjęciu? Będziecie mocno zaskoczeni.

Marzena Rogalska przeszła spektakularną metamorfozę

Tej prezenterki raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Marzena Rogalska to jedna z najbardziej znanych gwiazd telewizyjnych. Na ekranach można ją oglądać od wielu, wielu lat. Marzena Rogalska wielokrotnie pojawia się również podczas różnego rodzaju eventów w roli konferansjerki. Ma bardzo wielu fanów. Choć oczywiście pojawiają się i słowa krytyki ze strony niektórych osób. To, czego nie można jej odmówić, to duża charyzma, wiedza podczas prowadzonych rozmów i ogromna empatia do ludzi. Te mogła zaprezentować m.in. będąc przez wiele lat gospodynią programu Pytanie na śniadanie, który prowadziła wraz z Tomaszem Kammelem. Marzena Rogalska doskonale jest również znana widzom programu Kocham Cię Polsko, gdzie przez kilka sezonów była kapitanką drużyny. Na przestrzeni lat mocno się jednak zmieniła.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Marzena Rogalska dawniej i dziś

Nie ma możliwości, by ktoś, kto regularnie ogląda telewizję nie wiedział kim jest Marzena Rogalska. Prezenterka jest bowiem na ekranach od wielu lat. Długi czas związana była z TVP. Prowadziła tam - już wspomniane - Pytanie na śniadanie, ale i różnego rodzaju teleturnieje. Z czasem jednak Marzena Rogalska podjęła decyzję o odejściu z Telewizji Publicznej i związaniu się z TVN-em. Tam też obecnie można ją oglądać w produkcjach, w których m.in. przeprowadza wywiady. Co ciekawe na przestrzeni ostatnich lat Marzena Rogalska dość mocno się zmieniła. Na starych zdjęciach jest wręcz nie do poznania! Zobaczcie sami w poniższej galerii. Prezentujemy Wam w niej fotki popularnej prezenterki z dawnych lat, ale i te dzisiejsze. Różnica robi wrażenie!