gwiazdy

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka! Przez lata wcielała się w Halinkę Kiepską

2024-06-09 12:09

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje! Popularna aktorka przez lata występowała w serialu Świat według Kiepskich. To tam wcielała się w postać Halinki Kiepskiej, którą widzowie pokochali. Aktorkę można było również oglądać we wrocławskich teatrach. Dziś rano odeszła. Informację o śmierci aktorki przekazała jej koleżanka z planu.

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje!

Ta informacja nadeszła zdecydowanie za wcześnie i zupełnie niespodziewanie. Nie żyje popularna aktorka Marzena Kipiel-Sztuka. Widzowie przez lata mogli oglądać ją w popularnym serialu telewizyjnym Świat według Kiepskich. To tam wcielała się w rolę Halinki Kiepskiej, czyli żonę Ferdynanda Kiepskiego, którego w produkcji grał Andrzej GrabowskiMarzena Kipiel-Sztuka w serialu pojawiała się od samego początku, a widzowie bardzo szybko ją pokochali. Chociażby tekst "a w pośredniaku byłeś?" szybko zapisał się w pamięci widzów i stał się kultowy. Marzena Kipiel-Sztuka występowała także w innych produkcjach. Można ją było oglądać m.in. w serialach Pierwsza miłośćBehawiorysta, a także Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Miała talent jednak nie tylko do aktorstwa, ale i do śpiewania.

Groby aktorów seriali: Świat według Kiepskich, M jak miłość, Klan, Złotopolscy i Barwy szczęścia. Niezapomniani

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła

Marzena Kipiel-Sztuka oprócz ról w serialach wystąpiła również w 2007 roku w programie Jak oni śpiewają w Polsacie. Tam widzowie mogli odkryć jej niezwykły talent wokalny. Niestety więcej go już nie usłyszymy. Marzena Kipiel-Sztuka odeszła o poranku 9 czerwca. Informację o jej śmierci przekazała aktorka Renata Pałys, która w serialu Świat według Kiepskich wcielała się w Helenę Paździochową. Jak napisała: Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Sztuka. Informacje o trudnej sytuacji aktorki w mediach pojawiały się już od jakiegoś czasu. Pisało się m.in. o jej problemach finansowych. Mimo to Marzena Kipiel-Sztuka w wywiadach zawsze była pozytywna i niezwykle uśmiechnięta. Niestety Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Aktorka odeszła w wieku 58 lat.