Nowości Muzyczne 2021: DARA - wschodząca gwiazda z nowym utworem Cold as Ice!

Nowości Muzyczne 2021: DARA - wschodząca gwiazda z nowym utworem Cold as Ice!
Autor: Magic Records Poland Nowości Muzyczne 2021: DARA - wschodząca gwiazda z nowym utworem Cold as Ice!

Bułgarska gwiazda DARA rozpoczyna 2021 rok z przytupem, wydając singiel Cold As Ice. Numer został napisany przez utalentowaną 22-latkę oraz takich artystów jak: Jungleboi, Fabian Torsson i YNGA. Żeby tchnąć życie w utwór, DARA połączyła siły z topowym bułgarskim reżyserem (Rikk Antonov), który stworzył zmysłowy klip pełen niesamowitych sekwencji tanecznych. Zobaczcie go już teraz!

Nowości Muzyczne 2021: Cold as Ice to kolejny singiel, zaraz po hicie Ai Ai, który w Bułgarii utrzymywał się przez 6 tygodni na szczycie oficjalnej listy airplay i łącznie utrzymał się 16 tygodni pierwszej dziesiątce. Niepokorna i bezkompromisowa Dara plasuje się w czołówce bułgarskiej sceny muzycznej. Charakterystyczny głos, styl i niesamowita charyzma spowodowały, że Dara stała się jedną z głównych trendsetterek wśród bałkańskich i bułgarskich gwiazd pop. Jako artystka wytwórni Virginia Records, osiągnęła 4,4 miliona streamów na Spotify i ponad 70 milionów odsłon klipów.

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości stycznia 2021

DARA zadebiutowała w 2016 roku z wpadającym w ucho singlem K'vo Ne Chu” Artystka została także laureatką bułgarskich nagród muzycznych (Bulgarian Annual Music Awards) w kategorii Najlepsza Artystka (Best Female Artist). Od tego momentu, kariera DARY nabrała rozpędu zarówno w kraju, jak i za granicą, a jej ostatnie hity 2020 roku Ai Ai (Fire) i Mamacita zdecydowanie umacniają jej pozycję na rynku.  

DARA miała okazję współpracować już z tak topowymi producentami muzycznymi jak: Chris Young, Jungleboi, Yoad Nevo, czy Monoir.