Nowy zespół na scenie disco polo. Modern Szoking i „Jeden taniec” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: facebook.com/modernszoking Nowy zespół na scenie disco polo. Modern Szoking i „Jeden taniec” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Nowy zespół na scenie disco polo. Modern Szoking i „Jeden taniec” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2022-07-28 10:43

Modern Szoking to nowy zespół na scenie disco polo. Do tej pory grupa coverowała utwory Modern Talking. Teraz przyszedł czas na własną produkcję. Nowość pod tytułem „Jeden taniec” lada dzień pojawi się w sieci. Wcześniej piosenki będzie można posłuchać tylko w VOX FM, Kiedy?

„Jeden taniec” to nowość zespołu Modern Szoking. Grupa słynie z coverów największych hitów lat 80. - głównie zespołu Modern Talking. Jednak wszyto oparte jest na nowych aranżach, które stworzył zespół. Wokalistą jest Radosław Węgrzyn znany fanom disco polo jako Mister R. Pod takim szyldem wydał m.in. utwory: „Laska”, „Złoto”, „Kochanie wykrakałaś”, „Tylko z tobą”, „Kotka zalotka” czy promujący narciarskie imprezy apres-ski numer „Hej Baby – Hej na nartach”. Radosław Węgrzyn z zawodu jest rzeczoznawcą majątkowym ale uwielbia muzykę.

- Obracam się głównie w środowisku rockowym i bluesowym, ale mam szaloną duszę i spróbowałem swoich sił w disco polo. Towarzystwo na początku się podśmiewało ale teraz zazdroszczą - mówi w rozmowie z voxfm.pl wokalista Modern Szoking.

Utwór „Jeden taniec” to w pełni autorski kawałek zespołu Modern Szoking. Słychać w nim jednak klimat kojarzony z zespołem Modern Talking. Duża w tym zasługa wokalu Radosława Węgrzyna. Czy autorski kawałek zdobędzie serca fanów? Przekonamy się niebawem. Premiera w piątek. Jednak zanim piosenka z teledyskiem trafi do sieci będzie można jej posłuchać w radiu. Modern Szoking i „Jeden taniec” przedpremierowo tylko w VOX FM, w czwartek, 28 lipca około 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Słuchaczka VOX FM narysowała portret prezenterów! Podobni? Pokaż na co Cię stać

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Lubelszczyźnie