gwiazdy

Olek Sikora z TVP przeszedł do Polsatu. Ze sceny padły mocne słowa

2024-07-08 14:19

Ostatnie miesiące w telewizji to czas wielkich zmian. Gwiazdy przenoszą się między stacjami i trudno nad tym wszystkim zapanować. Na rynku transferowym znalazł się również Aleksander Sikora. Ten przez ostatnie lata pojawiał się w TVP. Teraz jednak przeniósł się do Polsatu. Skomentował to w mocnych słowach.

Olek Sikora był gwiazdą TVP

Nie da się ukryć, że ostatnie lata w Telewizji Polskiej należały do Olka Sikory. Popularny prezenter był jedną z głównych twarzy TVP i prowadził najważniejsze programy i największe koncerty. Przez lata Aleksander Sikora pojawiał się w programie Pytanie na śniadanie, w którym w ostatnim czasie towarzyszyła mu Małgorzata Tomaszewska. Para była na tyle dopasowana, że niektórzy zastanawiali się nawet, czy tych dwoje coś więcej nie łączy także i poza telewizją. Los chciał jednak, by Olek Sikora opuścił TVP, a dokładniej to nowe władze telewizji. W programie Pytanie na śniadanie wymieniono cały skład dawnych prowadzących, a w nowym pojawiły się gwiazdy znane z innych anten. Dla Sikory miejsca zabrakło. Prezenter znalazł już jednak nową fuchę. Przeszedł do Polsatu, gdzie ma być nową twarzą stacji.

Olek Sikora wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". Tak śpiewa! 10 lat temu nagrał piosenkę. Mamy wideo

Aleksander Sikora w Polsacie

Wiadomość o tym, że Aleksander Sikora pojawi się na antenie Polsatu mocno ucieszyła jego fanów. Według nieoficjalnych informacji dawny prezenter TVP ma występować jako reporter w programie Halo, tu Polsat, a także jako uczestnik w show Twoja twarz brzmi znajomo. To jednak nie koniec jego aktywności. Ostatnio Olka można było oglądać podczas gali Mister Supranational 2024, w której pojawił się jako współprowadzący. Dawny gwiazdor programu Pytanie na śniadanie mocno wypowiedział się już na początku: Dobry wieczór państwu. Muszę przyznać, że jest delikatna adrenalina, ale to ogromny zaszczyt, że mogę w państwa obecności dzisiaj debiutować na antenie Polsatu. Przypadł mi ogromny zaszczyt wypowiedzieć to jakże kluczowe zdanie. Festiwal Piękna 2024 uważamy za rozpoczęty! Jak dalej będą wyglądały jego losy w "słonecznej stacji"? Czy doczeka się powrotu do posady prowadzącego? O tym przekonamy się w najbliższych miesiącach.