Olivia Newton-John nie żyje. John Travolta żegna partnerkę z musicalu „Grease”

i

Autor: Instagram.com/johntravolta Olivia Newton-John nie żyje. John Travolta żegna partnerkę z musicalu „Grease”

Olivia Newton-John nie żyje. John Travolta żegna partnerkę z musicalu „Grease”

2022-08-09 10:26

„Tak bardzo cie kocham” napisał John Travolta żegnając partnerkę z musicalu „Grease”. Olivia Newton-John nie żyje. Piosenkarka, autorka tekstów i aktorka zmarła w poniedziałek, 8 sierpnia wieku 73 lat. Od lat zmagała się z nawracająca chorobą nowotworową.

John Travolta we wzruszającym wpisie w mediach społecznościowych pożegnał koleżankę z planu. Olivia Newton-John nie żyje, zmarła w poniedziałek rano (8 sierpnia) na swoim ranczu w południowej Kalifornii w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Od 30 lat zmagała się z nawracającym rakiem piersi. Smutną wiadomość przekazał mąż gwiazdy, John Easterling.

 - Olivia Newton-John zmarła dziś rano na swoim ranczu w południowej Kalifornii, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Prosimy wszystkich o uszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo trudnym czasie – napisał w mediach społecznościowych. Dodał, że aktorka „od ponad 30 lat jest symbolem zwycięstw i nadziei" dzięki swojej walce z rakiem piersi.

John Travolta i Olivia Newton-John spotkali się na planie filmowej adaptacji musicalu „Grease”. Filmowych bohaterów – Dany’ego oraz Sandy łączyło gorące uczucie. Prywatnie aktorzy przyjaźnili się i wspierali w trudnych chwilach. Olivia bardzo pomogła Johnowi w 2020 roku, kiedy zmarła jego żona - Kelly Preston. Teraz John Travolta pożegnał przyjaciółkę na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Michael Jackson żyje w ciele innego człowieka. To nagranie MROZI krew w żyłach!

Moja najdroższa Olivio, dzięki Tobie całe nasze życie stało się o wiele lepsze. Twoje oddziaływanie było niesamowite. Tak bardzo cię kocham. Do zobaczenia na drodze, znów będziemy razem. Twój od chwili, gdy cię zobaczyłem i twój na zawsze! Twój Danny, twój John! - napisał na Instagramie John Travolta.

Olivia Newton-John nie żyje. Była gwiazdą musicalu „Grease"

Olivia Newton-John urodziła się 26 września 1948 r. w Wielkiej Brytanii. Była piosenkarką, autorką tekstów oraz aktorką. Największą popularność przyniosła jej rola w musicalu „Grease”. Razem z Johnem Travoltą stworzyli niezapomniany duet a utwory: „Summer Nights” czy „You’re The One That I want” stały się ponadczasowymi hitami. Rola przyniosła jej nominację do Złotego Globu. Olivia Newton-John wydała dwadzieścia sześć studyjnych albumów. Sprzedała ok. 100 mln egzemplarzy płyt na całym świecie. Zdobyła cztery nagrody Grammy. Zagrała w kilkudziesięciu filmach, serialach oraz wystąpiła w wielu programach telewizyjnych. W 1979 r. została Oficerem Orderu Imperium Brytyjskiego.Królowa Elżbieta II w 2019 roku przyznała jej tytuł Damy Komandora Orderu. Mężem Olivia Newton-John był przedsiębiorca John Easterling. Aktorka osierociła córkę - Chloe Lattanzi.

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Lubelszczyźnie