Paula Karpowicz pokazała swoje filmy z dzieciństwa. Będziecie wzruszeni!

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

disco polo

Paula Karpowicz pokazała swoje filmy z dzieciństwa. Będziecie wzruszeni!

2023-08-11 15:45

Paula Karpowicz z zespołu Topky nie ma tajemnic przed swoimi fanami. Piosenkarka na bieżąco postuje do sieci fotki z jej życia, dzieląc się wspomnieniami z wyjazdów, koncertów i planów teledysków. Ostatnio pokazała jednak wyjątkowe wideo sprzed lat. Jak wyglądała mała Paula Karpowicz? Uroczo!

Paula Karpowicz na filmach z dzieciństwa

Paulę Karpowicz doskonale znają wszyscy miłośnicy muzyki disco polo. Piosenkarka zespołu Topky ma na swoim koncie m.in. kawałki "Szpile", z Ronniem Ferrarim "Zatańcz ze mną", a z Łobuzami "Dawaj mi pyska". Wokalistka regularnie koncertuje wraz z Angeliką Żmijewską po całej Polsce, gdzie na występy Topek przychodzą tłumy fanów. Ci bardzo chętnie śledzą też życie gwiazdy w sieci. Paula na bieżąco opowiada co u niej słychać. Zdradzając nawet te mniej przyjemne szczegóły z życia, jak chociażby choroba, z którą od jakiegoś czasu musi się zmagać. Tym razem było jednak inaczej. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie filmami z jej dzieciństwa. Już wtedy Paula miała zadatki na gwiazdę. Trzeba przyznać, że zamieszczone przez nią nagrania są urzekające!

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Paula Karpowicz w dzieciństwie

Na filmikach zamieszczonych przez Paulę Karpowicz na story na Instagramie możemy zobaczyć, jak piosenkarka wyglądała, gdy miała 1,5 roku i 3 latka. Gwiazda jest na wideo ze swoimi członkami z rodziny. Możemy zobaczyć m.in. jak mała Paula się z nimi bawi, tańczy, a także je. Trzeba przyznać, że filmiki zamieszczone przez Paulę naprawdę chwytają za serce. A możemy je podziwiać dzięki dziadkowi wokalistki, bo to on odnalazł kasety. Sama piosenkarka chyba też mocno się wzruszyła, bo zamieszczone nagrania podpisała "Coś niesamowitego". Trudno się z nią nie zgodzić. Mała Paula Karpowicz naprawdę chwyta za serce, podobnie, jak ma to miejsce teraz, gdy gwiazda Topek porywa tłumy na koncertach.

Jak dobrze znasz teksty piosenek zespołu Piękni i Młodzi? Rozwiąż nasz QUIZ

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki "Jak w bajce". "Kiedy jest gorąco, nocą chcę na plaży..."