Pawelec zmienia zawód?! Wziął się za wymianę opon w Pawelec Robi Robotę

i

Autor: VOX FM

Pawelec Robi Robotę

Pawelec zmienia zawód?! Wziął się za wymianę opon w "Pawelec Robi Robotę"

2023-11-17 18:39

Jak wymienić opony i kiedy to zrobić? To pytania, które zadaje sobie wielu. Listopad to dobry czas na wymianę opon na zimowe. Dlatego Pawelec, którego znacie z programu "Pierwsza zmiana" postanowił sprawdzić na własnej skórze, jak wygląda praca wulkanizatora. A to wszystko w ramach "Pawelec Robi Robotę".

Wymiana opon na zimowe - "Pawelec Robi Robotę"

Ostatnie dni to dla wielu internautów czas, w którym w kontekście wymiany opon stawiają wiele pytań. Temperatury zaczęły lekko spadać, dlatego w sieci nie brakuje wyszukiwań dotyczących tego np., jak wymienić opony na zimowe, kiedy wymienić opony na zimowe oraz ile kosztuje wymiana opon. Jak wiadomo dobry mechanik i wulkanizator to podstawa w każdym mieście. Niezależnie od tego, czy interesuje Was wymiana opon w Warszawie, Lublinie, Olsztynie, Gdańsku czy Krakowie. A co byście powiedzieli na to, żeby w rolę wulkanizatora wcielił się Paweł Pawelec, który codziennie rano rozbawia Was w programie "Pierwsza zmiana" wraz z Konradem Piwowarskim? Pawelec nieraz udowodnił już, że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych np. łącząc złamane serca w "Kochaj albo Rzucaj". Teraz postanowił spróbować czegoś nowego. Założył rękawice i został wulkanizatorem.

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Pawelec próbuje sił jako wulkanizator

Czegoś takiego raczej nikt się nie spodziewał. Zapewne i sam Pawelec. A jednak! Na kilka godzin został wulkanizatorem i wziął się za wymianę opon. To wszystko w ramach nowego formatu "Pawelec Robi Robotę". Zobaczycie w nim, jak prezenter "Pierwszej zmiany" wciela się w rolę pracownika różnych firm i wykonuje specjalne zadania. W pierwszym odcinku został wulkanizatorem. Gościem specjalnym był youtuber Złomnik. W pierwszym wydaniu nowego show Pawelca możecie zobaczyć lekcję wymiany opon, wyścig Pawelca z mechanikiem w wymianie opon oraz posłuchać historii motoryzacyjnych Złomnika i Pawelca. Jedno jest pewne - emocji nie zabraknie, a jak przystało na Pawelca - sporo jest też i śmiechu. Bawcie się dobrze oglądając! Film znajdziecie poniżej.