Piękni i Młodzi QUIZ – rozpoznaj utwór zespołu po tylko jednym wersie

i

Autor: Screenshot Youtube/ Vanila Records Piękni i Młodzi QUIZ – rozpoznaj utwór zespołu po tylko jednym wersie

Sprawdź się

Piękni i Młodzi mają same hity. Rozpoznasz piosenkę zespołu po tylko jednym wersie? QUIZ

2024-01-30 8:58

Piękni i Młodzi to jeden z najpopularniejszych współczesnych zespołów disco polowych. Ich utwory od lat rozgrzewają publikę i rozkręcają imprezy, a grono fanowskie jest w stanie przytoczyć ich tekst o każdej porze dnia i nocy. A może tak nam się tylko wydaje…

Piękni i Młodzi mają dość burzliwą przeszłość – zespół założyli w 2012 roku Magdalena Narożna, jej ówczesny mąż Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski. Już po roku działalności odnotowali pierwszy spektakularny sukces, za sprawą kawałka ”Niewiara”, a potem szło im coraz lepiej. W połowie 2019 roku gruchnęła jednak wieść o rozpadzie małżeństwa Narożnych i choć zapewniali oni wówczas, że w żaden sposób nie wpłynie to na działalność zespołu, zaledwie pół roku później Dawid został wykluczony z PiM i zaczął działać pod własnym szyldem (Piękni i Młodzi Dawid Narożny). Magdalena kontynuuje jednak działalność, posługując się dotychczasową nazwą.

CZYTAJ TAKŻE: Nie uwierzysz, co fani zrobili na koncercie Pięknych i Młodych! ”Ochrona nas goni”

Piękni i Młodzi QUIZ – rozpoznasz utwór zespołu po tylko jednym wersie?

Skoro rys historyczny mamy już za sobą, przejdźmy do mertium – wiele piosenek Pięknych i Młodych doczekało się statusu hitów i mimo upływu lat, wciąż cieszą się nie lada popularnością – kto bowiem na co dzień nie nuci czasem tekstu ”Niewiary” czy ”Ona jest taka cudowna”, niech pierwszy rzuci kamieniem.

Ale na ile rzeczywiście pamiętacie teksty tych utworów? By przetestować waszą wiedzę, przygotowaliśmy quiz, w którym musicie rozpoznać, z którego kawałka pochodzi dany wers. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, jak wam poszło!

Piękni i Młodzi – rozpoznaj utwór po tylko jednym wersie

Pytanie 1 z 8
”Jesteś jak wiatr, bo magia Twoich roześmianych oczu” – z którego utworu pochodzi ten wers?
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM
Listen on Spreaker.