Nie uwierzysz, co fani zrobili na koncercie Pięknych i Młodych! Ochrona nas goni

i

Autor: AKPA

szokujące zachowanie fanów

Nie uwierzysz, co fani zrobili na koncercie Pięknych i Młodych! "Ochrona nas goni"

2023-07-17 14:38

Koncerty polskich gwiazd wywołują zawsze spore emocje fanów. Nie tylko za sprawą świetnych numerów, ale i dzięki możliwości zobaczenia na żywo swojego ulubionego artysty. Nic, więc dziwnego, że miłośnicy gwiazd robią czasem różne szalone rzeczy! Tak było też na jednym z ostatnich koncertów zespołu Piękni i Młodzi.

Dobra passa Pięknych i Młodych

Zespół Piękni i Młodzi w ostatnim czasie nie ma co narzekać. Formacja pod swoimi teledyskami bije kolejne rekordy wyświetleń, a fani nie szczędzą pochwał w komentarzach. Numer "Jak w bajce" ma w sieci już ponad 43 miliony wyświetleń, a kawałek "Czułe słowa" (lub jak niektórzy o nim mówią "Maju Maj") w zaledwie 5 miesięcy wybił na liczniku 16 milionów. Utwór, który stał się hitem Tik Toka dzięki Danielowi Magicalowi i jego mamie, zaśpiewała nawet sama Viki Gabor! Zainteresowanie fanów podgrzewa też Magda Narożna, która w ostatnich miesiącach przeszła spektakularną metamorfozę. Nie dziwi, więc, że Piękni i Młodzi nie mogą opędzić się od propozycji koncertowych i odwiedzają ze swoimi hitami kolejne miasta. Tak było i w ten weekend. Zespół zagrał m.in. w Dobczycach i Łężanach. Frekwencja i energia fanów dopisała. Jednak nie obyło się i bez nietypowego incydentu.

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM

Zaskakujące zachowanie fanów na koncercie

W sobotę Piękni i Młodzi wystąpili w Pile. Mimo upalnej pogody przybyła cała masa fanów zespołu. Ci wraz z Magdą Narożną i członkami formacji śpiewali i bawili się do najpopularniejszych piosenek autorów takich hitów, jak "Ona jest taka cudowna" czy "Niewiara". Niektórzy miłośnicy grupy uznali, że to im jednak nie wystarczy. Jak zrelacjonował na swoim Instagramie wokalista Pięknych i Młodych, Daniel Biczak - dwóch fanów... przeskoczyło przez barierki!

Za co uwielbiam tą robotę?! Sytuacja sprzed chwili na koncercie w Pile: Biegnie dwóch chłopaków... "Proszę Pana, możemy szybko fotę, bo się wpier...śmy przez barierki i ochrona nas goni"

- czytamy na story popularnego muzyka.

Ten nie zdradził, czy zgodził się na zdjęcie. Jednak znając stosunek Pięknych i Młodych do ich fanów, nie można wykluczyć, że tak. Grupa miała sporo szczęścia. Na koncertach zdarzają się bowiem i mniej przyjemne incydenty. O tym mógł przekonać się jakiś czas temu Zenek Martyniuk, który został obrzucony jajkami

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"