Po Ona działa na mnie jak Agbe zapowiada kolejną nowość! Tańczmy latino również osiągnie sukces?

i

Autor: Instagram.com/agbeofficial

nowości

Po hitowym "Ona działa na mnie jak" Agbe zapowiada kolejną nowość! "Tańczmy latino" również osiągnie sukces?

2023-08-10 15:24

Agbe nie zwalnia tempa! Wokalistka po sukcesie piosenki "Ona działa na mnie jak" z Dawidem Narożnym zapowiada kolejny numer. Tym razem fani Agbe będą mogli usłyszeć kawałek "Tańczmy latino". Ten z pewnością nie raz poderwie Was do tańca jeszcze podczas tych wakacji. Czego możemy spodziewać się po nowym utworze?

Wielki sukces Agbe

Agbe tego lata może pochwalić się wielkim sukcesem. Piosenka "Ona działa na mnie jak", którą stworzyła wspólnie z Dawidem Narożnym została świetnie odebrana przez publiczność i spokojnie może pretendować do miana hitu tegorocznych wakacji. Numer pokochali też słuchacze VOX FM. Dzięki Waszym głosom ten kawałek od kilku tygodni utrzymuje się na pierwszym miejscu Best Listy. Co nie dziwi, gdyż naprawdę świetnie buja i wprawia w fajny, słoneczny nastrój. Tym razem Agbe przygotowała dla fanów kolejną nowość solo. Czy numer "Tańczmy latino" dorówna piosence "Ona działa na mnie jak"? Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie fragment piosenki, która ma mieć premierę 10 sierpnia o 17:00. Fani oszaleli!

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

Agbe - "Tańczmy latino" - premiera

Królem latino w Polsce przez wielu fanów określany jest Skolim. Czy Agbe zostanie królową? Sądząc po komentarzach fanów w sieci można mieć takie przypuszczenia. Piosenkarka wrzuciła do sieci kawałek swojej nowej piosenki "Tańczmy latino", która ma mieć premierę 10 sierpnia o 17:00. W teledysku możemy zobaczyć mnóstwo kolorów, dobrze bawiących się dziewczyn, a wszystko to uzupełnia piosenka, która idealnie sprawdzi się na parkietach. Tak twierdzą sami fani Agbe.

Ajjajjaj😍😍 ale bedzie sztosik🔥

No powiem Ci ogieeeeń 😍🔥

Nie przepadalam za waszą muzyka.... ale ta wpadla w ucho 😍😍😍

- czytamy w komentarzach pod filmem.

Nutka faktycznie wpada w uchu i dobrze buja. Czy tak będzie również, gdy usłyszymy ją w całości? Tego dowiemy się już niebawem. A poniżej podrzucamy Wam fragment, który ujawniła Agbe.

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim