telewizja

Polsat szykuje nowe reality show. Czy pobije Love Island i Hotel Paradise? Znamy szczegóły

2024-07-07 23:28

Nadchodząca ramówka telewizyjna zapowiada się naprawdę ciekawie. Stacje nie tylko planują zmiany w dotychczas nadawanych formatach, ale i zapowiadają nowe. Polsat jakiś czas temu pochwalił się swoją nową śniadaniówką "Halo, tu Polsat". Okazuje się, że w ramówce pojawi się również nowe reality show. Czy czeka nas hit?

Nowe reality show w Polsacie

Obserwując zapowiedzi poszczególnych kanałów telewizyjnych, wszystko wskazuje na to, że po wakacjach w telewizji nudy nie będzie. Stacje postawią na sprawdzone formaty, w których czekają nas drobne zmiany, ale i pojawią się w nich nowości. Wiadomo już, że niemałe zaskoczenia szykuje dla nas Polsat. Stacja przygotowuje się do kolejnych sezonów programów Taniec z gwiazdami Twoja twarz brzmi znajomo. W tych nie zabraknie ciekawych uczestników, ale i zmian, jeśli chodzi o dotychczasową obsadę. Słoneczny kanał szykuje się też do startu nowej śniadaniówki Halo, tu Polsat. Na tym jednak nie koniec. Widzowie już za kilka miesięcy będą też mogli zobaczyć nowy program reality show. Czy pobije dotychczasowe produkcje, takie jak Hotel ParadiseLove Island? Nie jest to wykluczone.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Polsat przygotowuje reality show o schronisku

Do tej pory reality show, które pojawiały się w telewizji, dotyczyły przede wszystkim poszukiwania miłości. To mogliśmy oglądać m.in. w programie Love Island. Jednak wiele wskazuje na to, że w nadchodzących sezonach telewizyjnych Polsat nas nieco zaskoczy. Już za kilka miesięcy na ekranach zobaczymy bowiem reality show dotyczące adopcji zwierzaków. Jak informuje portal wszczecinie.pl stacja wraz z firmą Rochstar szykuje polską wersję programu Dom dla psa. Zdjęcia do tej produkcji powstaną w Szczecinie. W odcinkach będzie można zobaczyć historie adopcji zwierzaków od początku, aż do końca. Obecnie poszukiwani są uczestnicy programu. Zdjęcia mają ruszyć w sierpniu. Wszystko wskazuje na to, że nowe reality show Polsatu na wiosnę pojawi się w Fokus TV i Polsat Cafe, a za rok w wakacje zagości w Polsacie. Nie możemy się doczekać!

Listen to "Inny świat. Gustaw Herling-Grudziński. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.