Postanowienia na 2023 rok

i

Autor: Canva

Postanowienia noworoczne 2022/23 - pochwal się swoimi i zgarnij torbę na siłkę!

2022-12-30 10:30

Rzucić palenie, zacząć oszczędzać, schudnąć, a może po prostu spędzać więcej czasu z bliskimi. Lista postanowień noworocznych może być bardzo długa i w sumie zależy wyłącznie od nas jak będzie wyglądać. I czy uda się je zrealizować. A jakie jest Twoje postanowienie?

Radio VOX FM wspiera słuchaczy w ich postanowieniach!

Nie sztuką jest wymyślić noworoczne postanowienie, ale w nim wytrwać! W sieci można znaleźć sporo poradników, które pomagają stworzyć listę zadań realnych do zrealizowania. Jedną z najważniejszych zasad zdecydowanie jest spisanie tych wszystkich postanowień w jednym miejscu, bo wiadomo, że to co wpadnie nam do głowy pierwszego stycznia za kilka miesięcy może z niej ulecieć.

Niezależnie od tego czy planujecie długą listę postanowień noworocznych, czy znajdzie się na niej tylko jeden punkt - możecie liczyć na wsparcie od nas! Radio VOX FM wysłucha Waszych noworocznych postanowień i te najciekawsze nagrodzi wyjątkowymi torbami na siłownię. Jak je zdobyć? Słuchajcie nas uważnie od rana w poniedziałek 2 stycznia. Torby zgarnąć będzie można w pierwszych dniach stycznia, a szansę na to będziecie mieć kilka razy dziennie.

Gwiazdy składają wyjątkowe życzenia świąteczne dla słuchaczy VOX FM!
Sonda
Robisz listę postanowień noworocznych?