Red Queen ze Złotymi Płytami! Fani: Nagrody jak najbardziej zasłużone!

i

Autor: Instagram.com/RedQueenBand Red Queen ze Złotymi Płytami! Fani: "Nagrody jak najbardziej zasłużone!"

Red Queen ze Złotymi Płytami! Fani: "Nagrody jak najbardziej zasłużone!"

2022-03-11 7:01

To może być podwójny powód do dumy! Asia Korycka, bliżej znana fanom polskiej muzyki disco jako Red Queen, została wyróżniona na tle innych wykonawców! Artystka otrzymała dwie złote płyty za przeboje, dobrze Wam znane z anteny VOX FM. Jej piosenki stały się niewątpliwymi hitami , wartymi wysokiej nagrody! Fani gratulują ogromnego sukcesu!

O takiej nagrodzie marzy niemal każdy muzyczny artysta. W branży muzycznej Złota Płyta  to ogromne wyróżnienie, a Red Queen dostała je w aż dwóch egzemplarzach! Red Queen, znana m.in. z takich hitów jak "Niby jesteś, ale nie ma Cię", "Przez Ciebie mam zranione serce" czy "Mówisz, że mnie kochasz" może pochwalić się niebywałym sukcesem - otrzymała aż dwie Złote Płyty! Doceniono jej singiel "Przez Ciebie mam zranione serce" oraz piosenkę, tworzoną w duecie z grupą Afterparty "Zagubieni". Gwiazda nie omieszkała pochwalić się tym w mediach społecznościowych.

Fani gratulują Red Queen! "Złote Płyty jak najbardziej zasłużone!"

Fani Red Queen nie kryją szczęścia. Pod zdjęciem opublikowanym przez wokalistkę na jej profilu na Instagramie, posypały się gratulacje i miłe słowa. "Złote Płyty jak najbardziej zasłużone!", "Gratulacje, należało się!", "Brawo!" - piszą fani, ciesząc się podwójnym sukcesem ulubionej artystki. My także przyłączamy się do gratulacji i życzymy kolejnych sukcesów Czerwonej Królowej!