taniec z gwiazdami

Roksana Węgiel wreszcie się doczekała. Zdobyła wymarzoną 40. w Tańcu z Gwiazdami

2024-03-17 21:10

Cóż to był za taniec! Roksana Węgiel w trzecim odcinku zatańczyła paso doble i zachwyciła wszystkich. Nie zabrakło pochwał, ale co najważniejsze wymarzonej noty od jury Tańca z Gwiazdami.

Roksana Węgiel to nie tylko niezwykle utalentowana wokalistka, ale także bardzo dobra tancerka. Swoje umiejętności taneczne regularnie prezentuje fanom na koncertach, a teraz także w Tańcu z Gwiazdami. Fani artystki byli pewni, że Roxie na parkiecie spisze się znakomicie, ale nikt nie oczekiwał, że już w trzecim odcinku rozbije bank i zdobędzie maksymalną notę, czyli 40 punktów!

Paso doble Roksany Węgiel

Cztery dziesiątki Roksana Węgiel i jej taneczny partner Michał Kassin otrzymali za paso doble, które zatańczyli do wielkiego hitu Abby Gimme! Gimme! Gimme!. Po zakończonym występie publiczność nagrodziła Roxie i Michała gromkimi brawami, a jury nie kryło swojego zachwytu. - Nie mogę oddychać - komentowała Iwona Pavlovic. - To było top of the top! - kontynuowała zachwyty nad tańcem Roksany i Michała najbardziej wymagająca jurorka.

Roxie Węgiel o Tańcu z Gwiazdami i ślubie z Kevinem

Taniec z Gwiazdami 2024

Wiosną 2024 wystartowała nowa edycja Tańca z Gwiazdami. Na parkiecie o kryształową kulę walczą m.in. Maciej Musiał, Maffashion, Dagmara Kaźmierska czy Anita Sokołowska. Trwająca właśnie edycja tanecznego show Polsatu od początku wzbudza duże zainteresowanie wśród widzów ze względu na uczestników, ale też na wysokie umiejętności taneczne wielu gwiazd.