Andrzej z Plutycz na wyciągnięcie ręki! Sprawdź wiek, wykształcenie, dom, YouTube gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie [ZDJĘCIA]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz - Facebook. Nowości od Andrzeja z Plutycz pojawiają się w mediach społecznościowych na fanpage’u „Gienek i Andrzej”. To oficjalna strona jego oraz jego ojca, gdzie publikują zdjęcia, wiadomości i komunikaty. Fanpage szybko zyskuje popularność i posiada już kilkadziesiąt tysięcy obserwatorów.

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz pojechał na wczasy i zostawił Jarka z problemem. Brat nie wytrzymał

2024-02-26 15:52

Chyba nie ma w Polsce drugiego takiego rolnika, który wzbudzałby tyle emocji, co Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie. Choć w telewizji bohatera można oglądać zaledwie raz w tygodniu, to wystarczyło, by miał mnóstwo fanów, ale i hejterów. Ostatnio ostro odniósł się do niego nawet jego brat - Jarek.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz pojechał, a Jarek został z problemami

Jarek i Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie mają ze sobą dość charakterystyczną relację. To co można o nich powiedzieć, to na pewno to, że nie są oni cukierkowym rodzeństwem, które zawsze sobie słodzi i jest dla siebie miłe. Nic zresztą dziwnego. Andrzej z Plutycz jest postacią dość charakterystyczną, co wielokrotnie zauważali fani programu Rolnicy. Podlasie. Ci np. wypominali Andrzejowi, że zamiast skupiać się na pracy, to ciągle tylko narzeka i myśli, jak wymigać się od roboty. Jego przeciwieństwem w ocenie widzów jest Jarek, który wielokrotnie otrzymywał już pozytywne opinie od internautów i widzów programu Rolnicy. Podlasie. Niedawno wpadł np. na pomysł budowy stawu w Plutyczach i miejsca do odpoczynku. Teraz Jarek postanowił zabrać głos ws. brata. Co mógł o sobie usłyszeć Andrzej z Plutycz?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz kosi trawę, Paulina karmi konie

Rolnicy. Podlasie: Jarek wziął się za naprawy, których nie zrobił Andrzej z Plutycz

Czegoś takiego chyba nikt się nie spodziewał. Jarek z serialu Rolnicy. Podlasie ostro pocisnął swojemu bratu, którym jest Andrzej z Plutycz. Na najnowszym filmiku na You Tube możemy zobaczyć, jak Jarek bierze się za reperowanie usterek. Jak powiedział - Andrzej z Plutycz zostawił go, bo pojechał na wczasy, a Jarek nie będzie jeździł ciągnikiem w takim stanie, jak mu go zostawił. Jednocześnie określił swojego brata "diabłem". Jarek wziął sprawy w swoje ręce i zaczął spawać ciągnik. W odcinku możemy też zobaczyć, jak dokonuje innych napraw w maszynie. To wyraźnie spodobało się fanom w komentarzach.

Jarek bez Ciebie to widzę że tam wszystko by się rozpadło...... Jesteś ogarnięty facet 💪💪💪

W końcu ogarnięty gość. ❤Jarek wytrwałości do Andrzejka

Jarek podziwiam ciebie za twą cierpliwość na papudroka Andrzeja ja bym z nim nie wytrzymał . Trzymaj się chłopie

- napisali komentujący na kanale, który prowadzi Andrzej z Plutycz.

Jak widać - Andrzej po raz kolejny oberwał od internautów przez swoje zachowanie. Jakiś czas temu, niektórzy fani sugerowali, że to nie on powinien otrzymać pole, a Jarek, którego też oglądamy w serialu Rolnicy. Podlasie.