Aleksandra Szwed

i

Autor: AKPA

koncerty

Roztańczona Polska 2023 - Ostrów Wielkopolski. Kto wystąpi 2 lipca? [BILETY, TRANSMISJA]

2023-06-30 13:12

Letnia trasa koncertowa TVP3 trwa w najlepsze. Kolejny przystanek Roztańczonej Polski 2023 to Ostrów Wielkopolski. Tym razem również nie zabraknie najgorętszych hitów i plejady gwiazd. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz poniżej.

Letnia trasa Roztańczona Polska 2023 skradła serca Polaków już w wielu miejscowościach. Za nami koncerty w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie i Łowiczu. Teraz czas na Ostrów Wielkopolski. Już 2 lipca w parku miejskim stanie ogromna scena, na której wystąpią największe gwiazdy. Show zaczyna się o godzinie 20:00, a ci którzy nie mogą być na miejscu mają okazję zobaczyć koncert w telewizji. Roztańczona Polska 2023 będzie transmitowana na żywo w TVP3. Przed nami niezapomniana noc pełna tanecznych przebojów i dobrej zabawy. Sprawdź poniżej kto wystąpi!

Daria - Jest Weekend w VOX FM

Roztańczona Polska 2023 Ostrów Wielkopolski - GWIAZDY

Letnia trasa koncertowa TVP3 to plejada największych gwiazd. Na scenie występują artyści wielu pokoleń, z różnych gatunków muzycznych. Tym razem nie będzie inaczej. Kto wystąpi 2 lipca w Ostrowie Wielkopolskim? Usłyszycie hity takich gwiazd jak:

  • Izabela Trojanowska
  • Chris Cugowski
  • Felivers
  • Bayera
  • Maja Hyży
  • Aleksandra Szwed
  • i inni.

Zobacz także: Skolim pokazał pikantne zdjęcie z dziewczyną z teledysku. Co na to jego ukochana?

Roztańczona Polska 2023 Ostrów Wielkopolski - BILETY

Wielu fanów muzyki tanecznej marzy o zobaczeniu swoich ulubionych artystów na żywo. Mamy dla was dobrą informację! Koncerty na trasie Roztańczona Polska 2023 nie są biletowane. Wstęp jest bezpłatny. To wyjątkowa okazja do zobaczenia swoich ulubionych wykonawców za darmo.

Zobacz także: Koncerty Boys 2023 - w tych miastach usłyszycie Marcina Millera i jego największe hity