Roztańczona Polska w Iławie w niedzielę, 3 września! Kto wystąpi i gdzie oglądać?

i

Autor: AKPA

roztańczona polska

Roztańczona Polska w Iławie już w niedzielę! Kto wystąpi i gdzie oglądać?

2023-08-31 21:24

To już ostatnia niedziela wakacji, ale nie ostatnia na trasie Roztańczona Polska 2023! Już w niedzielę, 3 września koncert TVP odbędzie się w Iławie. Jakich gwiazd możemy się spodziewać? Całej masy najbardziej znanych! Kto wystąpi w Iławie? Gdzie oglądać koncert Roztańczona Polska? Gdzie będzie transmisja? Sprawdźcie poniżej.

Roztańczona Polska Iława

To już ostatnia niedziela wakacji, ale nie ostatnia z trasą Roztańczona Polska! Przed widzami jeszcze mnóstwo muzycznych emocji na koncertach TVP. A już w najbliższą niedzielę, 3 września będziemy mogli obejrzeć transmisję z Iławy. Widzowie znów będą mogli zobaczyć na scenie swoje ulubione gwiazdy. Podobnie, jak było na poprzednich eventach, na scenie pojawią się najbardziej znani polscy piosenkarze i piosenkarki. Trzeba przyznać, że lista koncertów trasy Roztańczona Polska robi ogromne wrażenia. A z tygodnia na tydzień lista miast jest coraz dłuższa. Występy w ramach eventu Roztańczona Polska odbyły się już w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie, Chełmnie, Sochaczewie, Zamościu, Myślenicach, Opolu i Sandomierzu. Za każdym razem dostarczały one nie tylko moc emocji przed sceną, ale i przed telewizorami. Na scenie i ekranach telewizorów oglądaliśmy już popisy wokalne m.in. w wykonaniu Skolima, Pięknych i Młodych, Gosi Andrzejewicz, Sławomira, a także zespołu Weekend. Po każdym takim występie nie brakuje w sieci komentarzy widzów, którzy zachwycają się wokalistami lub ich stylizacjami. Wiele osób zastanawia się teraz - jaka jest lista artystów koncertu Roztańczona Polska w Iławie? Gdzie oglądać koncert Roztańczona Polska w Iławie? Kto wystąpi? Lista wykonawców koncertu "Roztańczona Polska Iława" jest już znana. Sprawdźcie ją poniżej.

Defis w Pierwsza Zmiana Show

Roztańczona Polska Iława - kto wystąpi?

W czasie koncertu Roztańczona Polska w Iławie zobaczymy i przede wszystkim usłyszymy najbardziej znane polskie gwiazdy. Na scenie wystąpią m.in.:

  • NORBI
  • Natasza Urbańska
  • Izabela Trojanowska
  • KOMODO
  • Chris Cugowski

Taka lista artystów gwarantuje, że nie będziecie długo musieli zastanawiać się nad tym, co oglądać w niedzielę i co robić w weekend 3 września w Iławie.

Roztańczona Polska Iława - kiedy i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Zastanawiacie się gdzie i jak oglądać koncert Roztańczona Polska w Iławie? Odpowiedzi są dwie. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo na terenie przy Centrum Turystyczno - Rekreacyjnym w Iławie lub na antenie TVP3. Transmisja koncertu Roztańczona Polska w Iławie rozpocznie się o godzinie 20:00. Jeśli chcecie obejrzeć to show na żywo, to nie musicie martwić się o bilety. Koncerty Roztańczona Polska nie są biletowane.