Skolim, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, Miły Pan i inni w jednej piosence. Prawdziwe Złoto!

i

Autor: SAYHi Skolim, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, Miły Pan i inni w jednej piosence. Prawdziwe Złoto!

NOWOŚĆ

Skolim, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, Miły Pan i inni w jednej piosence. Prawdziwe "Złoto"!

2024-05-29 12:58

Największe gwiazdy disco polo spotkały się w jednym utworze, żeby podzielić się swoją pozytywną energią. Roztańczona Reprezentacja w składzie: Zenek Martyniuk, Defis, Marcin Miller, Miły Pan, MIG, Weekend, Sławomir, Skolim, Piękni i Młodzi, Łobuzy, to jedyny projekt w historii, który zgromadził taką ilość gwiazd w jednej piosence, tego w branży disco jak i całej branży muzycznej jeszcze nie było.

Spis treści

  1. Złoto - piosenka Roztańczonej Reprezentacji

Roztańczona Reprezentacja to nowy projekt muzyczny, który przedstawia siłę i wpływ disco-polo w polskiej kulturze. Pokazuje, że muzyka tego gatunku jest obecna w każdym polskim domu, ale także ilustruje jej popularność i wszechobecność w społeczeństwie. Utwór „Złoto” zapowiada tegoroczną edycję Roztańczony PGE Narodowy. To jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i muzycznych w kraju. 28 września 2024 roku odbędzie się już ósma edycja tej taneczno-muzycznej uczty. Celem projektu Roztańczona Reprezentacja jest stworzenie produkcji o sile przyciągania porównywalnej z prestiżowymi projektami artystycznymi, zachowując jednocześnie esencję disco-polo. Piosenka o tytule "Złoto" to również pewnego rodzaju hołd dla wspaniałych brzmień disco z lat 90.

Pedro, Pedro, Pedro śpiewają wszyscy! Za ten megahit odpowiada... Polak!

Tak mieszka Zenek Martyniuk. Willa jak ze snu!

Złoto - piosenka Roztańczonej Reprezentacji

Do utworu powstał teledysk, którego tematem przewodnim jest demonstracja potęgi disco-polo w Polsce, prezentuje artystów w zupełnie nowej roli - wcielają się oni w popularne, codzienne zawody. Od fryzjera po kuriera, od mechanika po listonosza - artyści starają się identyfikować z tymi postaciami, aby jeszcze ściślej połączyć się z widzami. Główną koncepcją tego utworu jest ukazanie muzyki i tańca jako remedium na wszelkie trudności, jako swoista odskocznia od problemów dnia codziennego, zapewniając chwilę odprężenia i rozrywki. Poprzez tę prezentację artyści chcą podkreślić uniwersalność i siłę przekazu muzyki disco-polo, ukazując jej pozytywny wpływ na ludzką psychikę i emocje oraz oferując odbiorcom chwilę radości i beztroski.

Projekt ten z pewnością przyczyni się do wzmocnienia pozycji disco-polo w polskiej kulturze muzycznej oraz przyciągnie uwagę szerszej publiczności poprzez innowacyjny i atrakcyjny sposób prezentacji.