Roztańczony PGE Narodowy 2021. Ekipa prowadzących VOX FM

i

Autor: VOX FM Roztańczony PGE Narodowy 2021. Ekipa prowadzących VOX FM

Roztańczony PGE Narodowy 2022. Kiedy jest impreza i kto wystąpi? Znamy pierwszych artystów

2022-04-20 17:15

Zenek Martyniuk, Top Girls, Kubańczyk, Daria Marx? Kto wystąpi na jednej z największych imprez plenerowych w kraju? Roztańczony PGE Narodowy 2022 odkrywa karty. Wiemy kiedy odbędzie się koncert i kto wystąpi w Warszawie.

Roztańczony PGE Narodowy 2022 początkowo miał się odbyć 24 września, jednak data jednej z największych dyskotek w kraju została zmieniona. Ostatecznie impreza odbędzie się 1 października. W tym roku impreza pod patronatem VOX FM upłynie się pod hasłem  - Wszystkie oczy na Roztańczony! W Warszawie wystąpią gwiazdy z najwyższej półki. Podczas planowania imprezy organizatorzy wzięli pod uwagę głosy publiczności.

ZOBACZ TEŻ: Disco Polo 2022 - koncerty. Kiedy i gdzie zagrają największe gwiazdy disco polo?

Już 1 października 2022 roku na PGE Narodowym zobaczycie gwiazdy, które biją rekordy popularności. Na jednej scenie staną ikony muzyki nowoczesnej i rozrywkowej, o które tak bardzo prosiliście nas w wiadomościach i na mediach społecznościowych. Liczymy się z waszym głosem bo od zawsze tworzycie ten festiwal razem z nami – czytamy na stronie internetowej organizatorów.

Roztańczony PGE Narodowy 2022. Kto wystąpi? 

Roztańczony PGE Narodowy 2022 to okazja by zobaczyć na jednej scenie największe gwiazdy muzyki tanecznej oraz rapu. „Do tańca porwą Was artyści, których hity zna cała Polska.” – zapewniają organizatorzy, którzy odsłonili już pierwsze karty. Wiadomo, że w sobotę 1 października 2022 w Warszawie wystąpią: Dawid Kwiatkowski, Ronnie Ferrari, Daria Marx, MGNG, Kubańczyk oraz Qbik. Dodatkowo na swoim Instagramie rąbka tajemnicy uchyliły już wcześniej Top Girls. Dziewczyny pokazały zdjęcie z PGE Narodowego, później organizatorzy potwierdzili ich występ. Alt to nie wszystkie gwiazdy disco polo na Roztańczonym 2022. Na scenie pojawi się także zespół Piękni i Młodzi. Jednak fanom muzyki tanecznej trudno sobie wyobrazić, by na koncercie Roztańczony PGE Narodowy 2022 zabrakło Zenka Martyniuka. Szczegóły na temat kolejnych artystów poznamy niebawem.

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”
Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show