Koncerty Boys 2023  - w tych miastach usłyszycie Marcina Millera i jego największe hity

i

Autor: AKPA

roztańczony pge narodowy

Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM - o której otwarcie bram? Jak dojechać na koncert? Zmiany w komunikacji

2023-09-30 8:26

Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM już dziś! Na jednej scenie zobaczymy Pięknych i Młodych, Skolima, Dodę, Smolastego i zespół Boys. Na ostatnie godziny przed koncertem mamy dla Was mini poradnik. O której jest otwarcie bram i jak najlepiej dojechać na Roztańczony PGE Narodowy? O tym w naszym artykule.

Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM - o której otwarcie bram?

Skolim, Piękni i Młodzi, Doda, Smolasty, Boys - to m.in. ich zobaczymy już dziś na Roztańczonym PGE Narodowym. Na tej imprezie na pewno nie będzie nudy, co gwarantuje ten znakomity skład polskich wykonawców. Każdy z nich zaśpiewa dla was swoje największe hity. Nic zatem dziwnego, że fani już od kilku dni gorączkowo poszukują informacji, o której otwarcie bram na Roztańczony PGE Narodowy 2023 z VOX FM i o której rozpocznie się koncert. Często zastanawiacie się tez, jak długo potrwa sam koncert. Otóż, otwarcie bram zaplanowane jest o 17:00. Pamiętajcie o tym, żeby mieć pod ręką bilety i nie mieć przy sobie niebezpiecznych przedmiotów, bo to usprawni przejście. Sam koncert rozpocznie się ok. 18:00 i potrwa blisko 5 godzin, czyli skończy się chwilę po 23. Jak na niego dojechać?

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM - jak dojechać?

Najlepszym wyborem, by dotrzeć na Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM będzie komunikacja miejska. Ta powinna ułatwić wam przejazd i zapewnić stosunkowo szybki dojazd. Stołeczni przewoźnicy zaplanowali zwiększoną częstotliwość kursowania wybranych linii, dlatego warto wybrać metro, tramwaj i autobusy. Najprościej na PGE Narodowy będzie dojechać metrem lub SKM. Jak czytamy na stronie WTP planowane są także zmiany w komunikacji miejskiej.

W godz. 17.00-21.00 wyłączony z ruchu indywidualnego będzie obszar Saskiej Kępy, za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK, pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych. Autobusy będą tu kursowały podstawowymi trasami.

Od godz. 17.00 do zakończenia rozwożenia widzów, w przypadku zamknięcia ulicy Sokolej od Zamoście do Wybrzeża Szczecińskiego, autobusy linii 102, 125 i 202 pojadą ulicami Targową i Kijowską do pętli DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), a 146 i 147 Wybrzeżem Szczecińskim i Zamoście.

Jeżeli zamknięte zostaną ulice: J. Zamoyskiego, Zamoście i Sokola, trasy objazdowe zostaną wprowadzone dla linii: 102, 125, 135, 146, 147, 202. Autobusy linii 102, 125, 202 będą jeździły ulicami Targową i Kijowską do przystanku końcowego na pętli DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), 135 Targową, a 146 i 147 al. Zieleniecką. 

- czytamy.

Podobnie, jak dojechać na koncert, tak i wrócić z niego będzie najłatwiej transportem publicznym. Miasto planuje dodatkowe kursy.

Po zakończeniu koncertu z ronda J. Waszyngtona (odpowiednio z przystanków nr 03 i 04) uruchomimy dodatkowe kursy autobusów linii 138 w kierunku Bokserskiej i 509 do Winnicy i na Gocław.

Ponadto zostaną podstawione pociągi rezerwowe linii metra M2, które ze stacji Trocka i Dworzec Wileński przewiozą koncertowiczów na Bemowo.

Dodatkowe tramwaje linii: 9 i 26 wyjadą na trasy:

9: GOCŁAWEK – … – al. J. Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

26: AL.ZIELENIECKA 05 – Targowa –  … – PKP WOLSKA.

Autobusy linii: 111, 117, 158, 166, 507, 521, N22, N24 i N72 ominą zamknięty fragment tras mostem Łazienkowskim.

- czytamy w zamieszczonym komunikacie.

Życzymy Wam dobrej zabawy i szybkiego dojazdu zarówna na koncert, jak i wracając z niego!