roztańczony pge narodowy

Roztańczony PGE Narodowy ze światową gwiazdą! Kto to? Fani nie mają wątpliwości

2023-11-08 17:51

To będzie największa impreza taneczna w Polsce. Już w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja eventu Roztańczony PGE Narodowy. Okazuje się, że nie będzie to jednak zwykłe wydarzenie. Pojawi się na nim bowiem gwiazda światowego formatu i to nie byle kto! Kto wystąpi w 2024 roku na PGE Narodowym i porwie publiczność?

Roztańczony PGE Narodowy 2024 ze znaną gwiazdą

Ledwo ochłonęliśmy po tym, co dostarczył nam w tym roku Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM, a już niebawem przed nami kolejne emocje. We wrześniu bawiliśmy się m.in. przy numerach, które stworzyli Doda, Edyta Górniak, Skolim, Piękni i Młodzi, Akcent, Blanka, Cleo, Viki Gabor, Weekend, Defis, Łobuzy, Smolasty, Michał Wiśniewski, Majka Jeżowska, MiłyPan, Boys, Disco Boys, Ronnie Ferrari i Top Girls. Na PGE Narodowym nie brakowało tańca, śpiewania i dobrej zabawy. Łącznie na wydarzeniu pojawiło się kilkadziesiąt tysięcy osób. Znana jest już data kolejnej edycji Roztańczonego PGE Narodowego. Ta impreza odbędzie się 28 września 2024 roku. Powoli odsłaniane są też kolejne karty. Już niebawem dowiemy się, kogo usłyszymy w przyszłym roku na PGE Narodowym. Okazuje się, że będzie to gwiazda światowego formatu. Kto taki?

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Roztańczony PGE Narodowy 2024 - kto wystąpi?

Wielką gwiazdę światowego formatu, która wystąpi na Roztańczonym PGE Narodowym 2024 mamy poznać 10 listopada. Fani mają już jednak pewne podejrzenia. Wśród gwiazd, które typują w komentarzach pojawia się m.in. THE KOLORS, Modern Talking oraz Loreen. Czy faktycznie ktoś z nich pojawi się w przyszłym roku na imprezie? Tego dowiemy się już lada dzień, jednak jesteśmy przekonani, że niezależnie od tego, czy komentujący trafili czy nie - przed nami i tak znakomita zabawa.

Roztańczony PGE Narodowy 2024 - bilety

Przy tak dobrze zapowiadającym się składzie, wiele osób zastanawia się, gdzie można kupić bilety na Roztańczony PGE Narodowy 2024. Mamy dla was dobrą wiadomość - te będą dostępne w sprzedaży już niebawem. Oficjalna sprzedaż ma wystartować 10 listopada. Wejściówki będą dostępne na ebilet.pl. Jaka będzie cena biletów? Na razie trudno to przewidzieć, jednak niebawem wszystko stanie się jasne.