Seksowna Etna zrzuciła grube ciuszki. Na zdjęciu w różowym bikini eksponuje swoje wdzięki

i

Autor: Instagram.com/etnamusicofficial Seksowna Etna zrzuciła grube ciuszki. Na zdjęciu w różowym bikini eksponuje swoje wdzięki

Seksowna Etna zrzuciła grube ciuszki. Na zdjęciu w różowym bikini eksponuje swoje wdzięki i zachwyca internautów

2022-11-12 11:33

Ma ciało jak bogini i chętnie je pokazuje. Etna kolejny raz wywołała falę komentarzy. Wokalistka disco polo tym razem zrzuciła ubrania i zapozwała do zdjęć w różowym bikini. „Najpiękniejszy i najseksowniejszy skarb na ziemi” – komentują fani.

Joanna Kaczanowska znana fanom disco polo jako Etna kolejny raz zachwyciła internautów. Wokalistka znana z takich piosenek jak np. „Rolnik” czy „Drań” czy „Misiak” chętnie eksponuje swoje wdzięki, co bardzo podoba się fanom. Niedawno furorę zrobiło zdjęcie z łóżka. Internauci docenili też fotkę z biustem na pierwszym planie, którym Etna zachęcała do badania piersi. Teraz do sieci trafiło zdjęcie wokalistki w stroju kąpielowym.

Etna na najnowszym zdjęciu w bikini. Fani nie mogą wyjść z zachwytu

Etna wybrała się do Zakopanego i spędza czas m.in. w spa. Wokalistka pochwaliła się zdjęciem w bikini. Różowy strój kąpielowy podkreśla jej urodę. Fani nie mogą wyjść z zachwytu. Rozpływają się nad długimi nogami, płaskim brzuchem i całą sylwetką piosenkarki.

ZOBACZ TEŻ: Angelika Żmijewska (Topky) szczerze o nowym partnerze. Wokalistka disco polo czuje się szczęśliwa

- Najpiękniejszy i najseksowniejszy skarb na ziemi.

- Asia ale Ty masz nogi!

- Bogini!! Niesamowita figura, piękna! – komentują internauci.

Sonda
Podoba Ci się różowe bikini Etny?
Daria - Jest Weekend w VOX FM