Sensacyjna nowina od Cleo! Fani w euforii! Gratulacje!

i

Autor: Facebook.com/Cleo Sensacyjna nowina od Cleo! Fani w euforii! "Gratulacje!"

Sensacyjna nowina od Cleo! Fani w euforii! "Gratulacje!"

2022-04-01 9:34

Na tę wiadomość fani Cleo czekali miesiącami! Gwiazda, znana m.in. z takich numerów jak "Dom", "Łowcy gwiazd" czy "My Słowianie" zaskoczyła po raz kolejny! Sensacyjna nowina sprawiła, że fani nie przestają gratulować, a wyrazy pochwały i słowa sympatii nie mają końca! Czym tym razem zachwyciła Cleo? Przeczytaj!

Ten dzień na długo zapadnie w pamięci Cleo i jej fanów. 38-letnia gwiazda długo trzymała w niepewności, jednak już teraz może pochwalić się najnowszymi wieściam. Jak sama przyznaje w swoich mediach społecznościowych, ta nowość jest dla niej bardzo ważna, więc tym bardziej cieszy się z sukcesu. Mowa o najnowszej płycie Cleo pt: "vinyLOVA", która już ujrzała światło dzienne. Cleo nie kryje radości. Na swoim profilu na Facebooku napisała: "Po wielu problemach które towarzyszyły mi w przygotowaniu i wydaniu tej płyty wreszcie jest! Historia pechowych zdarzeń związanych z tą płytą nie zmieściłaby się w poście, więc skupie się po prostu na tym że wreszcie ją MAM! Trzymam ją w rękach i jest taka jak chciałam".

Cleo wypuszcza nowość! Fani: "W końcu się doczekaliśmy!"

Zachwyt Cleo nad nową płytą podzielają fani i nie szczędzą słów pochwały w komentarzach. "Gratulacje", "Nareszcie się doczekaliśmy", "Brawo", "Tak wyczekana" - piszą spragnieni nowości sympatycy wokalistki.