Skandal w Top Model 12! Filip nie dostanie swojej nagrody?!

i

Autor: AKPA Skandal w Top Model 12! Filip nie dostanie swojej nagrody?!

telewizja

Skandal w Top Model 12! Filip nie dostanie swojej nagrody?!

2023-12-04 15:27

Programy telewizyjne przyzwyczaiły nas już do tego, że niejednokrotnie dochodzi w nich do różnego rodzaju dram. Taka tym razem dotknęła show "Top model". Okazuje się, że Filip, który brał udział w ostatniej edycji, nie otrzymał wygranej przez niego nagrody. Wszystko odbyło się w atmosferze niemałego skandalu.

Top Model 12 - Filip Krogulski nie dostał swojej nagrody

Dwunasta edycja Top Model dostarczyła fanom programu niemałych emocji. Show wygrał Dominik Szymański, co nie wszystkim internautom przypadło do gustu. Chłopak zdobył jednak niemałe wsparcie ze strony fanów audycji. Okazuje się jednak, że to jeszcze nie koniec emocji po zakończeniu tej edycji show. Ostatnio zaskakującą relację nt. programu dodał inny bohater Top Model 12 - Filip Krogulski. Ten zrelacjonował na swoim Instagramie, jak został potraktowany przez projektanta Mariusza Przybylskiego. Okazuje się bowiem, że choć wygrał nagrodę w programie - udział w pokazie, to finalnie jej nie otrzymał. W dodatku wszystko odbyło się w dość nieprzyjemnych dla niego okolicznościach. Jak do tego doszło i co się stało?

BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Top Model 12 - Filip Krogulski miał pójść w pokazie. Nie poszedł

W jednym z odcinków dwunastej edycji Top Model uczestnicy programu walczyli o pójście w listopadowym pokazie Mariusza Przybylskiego. Jak zrelacjonował na swoim Instagramie Filip Krogulski - początkowo spotkał się on z nieprzychylnymi komentarzami ze strony projektanta. Finalnie jednak o dziwo to on zwyciężył w konkurencji i zdobył szansę na pójście w pokazie Przybylskiego. Jak się jednak okazało - stało się zupełnie inaczej. Model relacjonuje, że spędził na przymiarkach 5 godzin. Miał na nich usłyszeć nie najmilsze słowa. Na tym jednak nie koniec. W przededniu, a właściwie w dzień pokazu model miał otrzymać około północy telefon z informacją, że w pokazie nie pójdzie. Sam dziwi się, dlaczego doszło do takiej sytuacji, mimo że obiecano mu udział w widowisku i musiał poświęcić swój czas. Przyznajemy - też nas to mocno dziwi. A Filipowi życzymy powodzenia przy innych pokazach.