Sławomir i Kajra z Lady Gagą na jednym koncercie! Małżeństwo podbija Las Vegas

i

Autor: Invision/Invision/East News, AKPA

gwiazdy

Sławomir i Kajra z Lady Gagą na jednym koncercie! Małżeństwo podbija Las Vegas

2023-10-02 13:09

Czegoś takiego raczej nikt się nie spodziewał! Sławomir i Kajra najpierw ogłosili, że zakończyli sezon koncertów plenerowych, a potem wyruszyli w podróż po Stanach Zjednoczonych. Teraz okazuje się, że spotkali się tam z Lady Gagą na jednym koncercie! Małżeństwo było zachwycone i zrelacjonowało wszystko w sieci.

Sławomir i Kajra w podróży po USA

Za Sławomirem i Kajrą mocno pracowity sezon koncertowy. Małżeństwo podróżowało po całej Polsce ze swoimi numerami i występowało przy różnych okazjach. Ostatnio para ogłosiła, że skończyła jednak z występami plenerowymi na ten rok i wyrusza w podróż po Stanach Zjednoczonych. Jednak i tam Sławomir i Kajra nie narzekają na brak pracy. Gwiazdy wystąpiły m.in. w Nowym Jorku. Ponadto podczas podboju kraju zachwycały się amerykańskimi widokami. Na jednym ze stories Kajra najprawdopodobniej pokazała nawet syna. Teraz okazuje się, że para miała okazję przeżyć jeszcze większe doznania. A wszystko za sprawą jednej z najbardziej znanych wokalistek na świecie - Lady Gagi. Autorzy hitu "Miłość w Zakopanem" znaleźli się z nią na jednym koncercie. I nie kryli przy tym ekscytacji.

Sławomir i Kajra: Na Krupówkach nikt ich nie rozpoznał! Jak to zrobili?

Sławomir i Kajra na koncercie Lady Gagi

Autorzy licznych hitów, pod którymi w sieci obserwujemy wielomilionowe wyświetlenia od kilku dni zwiedzają Stany Zjednoczone. Przy tej okazji postanowili, że po całym sezonie grania własnych koncertów, posłuchają kogoś innego. I zdecydowali się na nie byle kogo, bo samą Lady Gagę! A to wszystko podczas wizyty w Las Vegas. Jak podkreśliło małżeństwo - normalnie, gdy zagraniczne gwiazdy występują w Polsce, nie ma czasu na wpadanie na ich koncerty, bo Kajra i Sławomir grają je wtedy sami. Jednak wyjazd do Las Vegas umożliwił im spełnienie tego marzenia. Jak mówi para na zamieszczonym story - był to genialny występ i poleca go każdemu. Sławomirowi i Kajrze życzymy w takim razie więcej okazji do realizacji swoich marzeń, nie tylko tych koncertowych! Może kiedyś nagrają z Gagą nową wersję "Miłości w Las Vegas"?