Sławomir i Kajra znikają z telewizji. Śniadaniówka z ich udziałem fatalnie się oglądała

i

Autor: Instagram.com/superkajra Sławomir i Kajra znikają z telewizji. Śniadaniówka z ich udziałem fatalnie się oglądała

Sławomir i Kajra znikają z telewizji. Śniadaniówka z ich udziałem fatalnie się oglądała

2022-12-17 17:39

Sławomir i Kajra mieli być konkurencją dla popularnych programów śniadaniowych. Jednak format z ich udziałem okazał się klapą. Stacja Zoom TV skasowała show z ich udziałem. Twórcy hitu „Miłość w Zakopanem” nie przyciągnęli tylu widzów ilu spodziewała się telewizja.

Ta przygoda trwała krótko. Sławomir i Kajra zadebiutowali w Zoom TV w lipcu 2022 roku. Prowadzili program śniadaniowy „Poranny rogal”, który według założeń miał być konkurencją dla „Pytania na śniadanie” i „Dzień Dobry TVN”. Jednak oglądalność show z ich udziałem była daleka od oczekiwań stacji.

Sławomir i Kajra stracili pracę w telewizji. Koniec programu śniadaniowego z ich udziałem

Sławomir i Kjara spotykali się z widzami od poniedziałku do piątku. „Poranny rogal” Zoom TV rozpoczynał się o godzinie 7:45. Medialne małżeństwo komentowało bieżące wydarzenia, w lekki nieformalny sposób z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru. Oprócz Sławomira i Kajryw programie pojawiali się także: Katarzyna Pakosińska z mężem,Katarzyna Zielińska z siostrą, Krzysztof Skiba z Jackiem Kawalcem, a ostatnio także Barbara Kurdej-Szatan z mężem. Niestety wszyscy musieli pożegnać się z anteną. Ostatni program można było obejrzeć 12 grudnia 2022. Jak podaje portal „Wirtualne Media", powodem skasowania show była słaba oglądalność - średnio 5,7 tysiąca widzów. Jednak Kajra i Sławmoir wciąż pozostają prowadzącymi program „Tak To Leciało” w TVP. Często goszczą także w „Pytaniu na śniadanie”.

 ZOBACZ TEŻ: Etna pokazała gorącą fotkę. Para aż bucha na seksowne ciało wokalistki disco polo

Sonda
Który program śniadaniowy oglądasz?
Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Gdynia 2022