Tak To Leciało 2022 - prowadzący, odcinki, zasady. Sławomir i Kajra w muzycznym show!

i

Autor: TVP Tak To Leciało 2022 - prowadzący, odcinki, zasady. Sławomir i Kajra w muzycznym show!

Tak To Leciało 2022 - prowadzący, odcinki, zasady. Sławomir i Kajra w muzycznym show!

2022-09-03 20:07

Kto prowadzi Tak to Leciało 2022? Kiedy są odcinki? Te i inne pytania wzbudzają zainteresowanie internautów, dlatego pędzimy z odpowiedziami! Tak to leciało, czyli program który po dekadzie powrócił na antenę TVP2. Jednym z wyróżników show będą widowiskowe kreacje Kajry, która w każdym odcinku zaprezentuje się w innej, każdorazowo bardzo kobiecej stylizacji.

Spis treści

  1. Tak To Leciało 2022 - prowadzący
  2. Tak To Leciało 2022 - zasady

Tak To Leciało 2022 - prowadzący, odcinki, zasady, czyli trzy podstawowe kwestie w temacie muzycznego show. Program Tak to leciało! na antenie TVP2 emitowany był między 2008 a 2012 rokiem. Powstało aż 9 edycji i ponad 100 odcinków show. Najpopularniejszy obejrzało 4,1 miliona widzów! Format cieszył się także ogromną popularnością na świecie. Był z powodzeniem realizowany w ponad 25 krajach, m.in. w USA, Francji, Włoszech, Kanadzie, Indiach, Izraelu, Meksyku, Chile czy w Egipcie.

Sławomir Zapała - żona, zespół, rodzice, młody, gdzie mieszka, wiek, majątek, dzieci

Tak To Leciało 2022 - prowadzący

Tak to leciało jest najbardziej rozśpiewanym teleturniejem na świecie! Uczestnicy mają za zadanie uzupełnić luki w tekstach popularnych polskich przebojów, a wszystko to w myśl zasady im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz. W nowej edycji zawodnikom akompaniować będzie zespół muzyczny Marcina Urbana. Show poprowadzi idealnie zgrany duet małżeński i sceniczny, czyli Sławomir i Kajra. Nie zabraknie także odcinków specjalnych z udziałem gwiazd.

Tak To Leciało 2022 - zasady

Zasady gry Tak To Leciało 2022 skonstruowane są tak, by dostarczać maksimum emocji. Uczestnicy mają przed sobą do wyboru 9 muzycznych kategorii oraz hit za 100 000. Pod każdą kategorią kryją się dwie piosenki. Gracz wybiera jedną z nich, a następnie wykonuje utwór przy akompaniamencie zespołu. Na ekranie wyświetlają się słowa piosenki, tak jak podczas klasycznego karaoke. W pewnym momencie muzyka milknie, a na ekranie pozostaje miejsce do uzupełnienia tekstu. Jeśli  uczestnik prawidłowo dośpiewa brakujące wyrazy, przechodzi dalej. Na poszczególnych etapach gry może skorzystać z wyjść awaryjnych. Pierwsze odcinki nowej edycji będzie można oglądać na antenie TVP2 od 4 września w kolejne niedziele o godz. 16:15.

Magdalena KAJRA Kajrowicz - wiek, ciąża, dzieci, bez makijażu. Kim jest żona Sławomira?

Natalia z Wrocławia Waszymi głosami wygrywa 20 000 złotych w zabawie Pokaż na co Cię stać w VOX FM!