Sławomir Świerzyński zaśpiewał piosenkę Young Leosi i to nie koniec. Naprawdę TO napisał!

i

Autor: Jędrzej Gąsienica-Groń / Universal Music Poland Sławomir Świerzyński zaśpiewał piosenkę Young Leosi i to nie koniec. Naprawdę TO napisał!

NIE SŁUCHA TYLKO DISCO-POLO

Sławomir Świerzyński zaśpiewał piosenkę Young Leosi i to nie koniec. Naprawdę TO napisał!

2024-06-11 14:07

Sławomir Świerzyński nie słucha tylko disco-polo. Uwielbia najwyraźniej poszerzać muzyczne horyzonty, czego dowodem jest filmik, który zyskuje na popularności. Lider zespołu Bayer Full najwyraźniej kocha eurodance'owe brzmienia, ale nie ma się co dziwić. Jego grupa największą popularność odnosiła, w czasie, gdy właśnie eurodance królował na rynku. Artysta postanowił zaśpiewać piosenkę "BFF", która utrzymana jest właśnie w tym gatunku i stylu muzycznym. Oprócz tego postanowił zapytać wprost Young Leosię. O co? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Sławomir Świerzyński - piosenka Young Leosii

Sławomir Świerzyński i Young Leosia w jednej piosence? Jeśli myślicie, że jest to niemożliwe, to wyprowadzamy was z błędu. Jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie wyobrażał sobie, że jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce, czyli Kizo, nawiąże współpracę z disco-polową grupą. Ostatecznie tak się stało. Patryk Woziński, a także Młody Klakson nawiązali współpracę z grupą MIG, czego efektem jest oficjalna, drillowa wersja piosenki zatytułowanej "Co ty mi dasz". W niecałe trzy miesiące utwór przebił barierę 10 milionów streamów, przez co z czasem będzie moda na tego typu połączenia. I właśnie czyżby Sławomir Świerzyński był kolejnym autorem disco-polowym współpracującym z raperami? Pierwszy krok już wykonał!

Sławomir Świerzyński Bayer Full - dzieci, żona, wiek, konie, majątek, córka, porwanie

Ile Marcin Miller zarabia za jeden występ? Kwota przyprawia o zawrót głowy!

Sławomir Świerzyński - piosenka Young Leosii

Sławomir Świerzyński to wszechstronnie utalentowany artysta, który postanowił trafić do młodego pokolenia tworząc covery znanych hitów. Wszystko to grając na pianinie, w domowym zaciszu. Na platformę z krótkimi filmikami dodał już nagranie, na którym śpiewa piosenkę Skolima pt. Temperatura. Przy tej okazji dowiedzieliśmy się, że lider zespołu Bayer Full słucha wszystkiego i zależy to od humoru oraz okazji. Chętnie też oddaje obserwacje swoim największym fanom.

QUIZ disco-polo. Jak dobrze znasz Zenka Martyniuka? Nie masz szans zdobyć 12/12 punktów!

Teraz furorę zrobił cover hitu BFF. Świerzyński nie dość, że zaśpiewał ten utwór, to dodatkowo poprosił Young Leosię o duet. Aczkolwiek w tym przypadku byłoby to trio, bo w piosence śpiewa również objawienie muzycznej sceny, Bambi. Czy ta współpraca dojdzie do skutku? Mamy nadzieję, że tak!