Sławomir Zapała - żona, zespół, rodzice, młody, gdzie mieszka, wiek, majątek, dzieci

i

Autor: AKPA Sławomir Zapała - żona, zespół, rodzice, młody, gdzie mieszka, wiek, majątek, dzieci

gwiazdy

Sławomir Zapała - dzieci, żona, zespół, rodzice, młody, gdzie mieszka, wiek, majątek

2024-01-16 15:40

Ile lat ma Sławomir Zapała? Kim jest żona artysty? Gdzie mieszka Sławomir? Czy ma dzieci? Te i inne pytania na temat wykonawcy hitu Miłość w Zakopanem cieszą się ogromną popularnością. Jeśli jesteście w gronie osób, które również zastanawiają się nad tymi kwestiami to dobrze trafiliście. Odpowiedzi podrzucamy na naszej stronie.

Spis treści

  1. Sławomir Zapała - żona
  2. Sławomir Zapała - zespół
  3. Sławomir Zapała - rodzice
  4. Sławomir Zapała - gdzie mieszka?
  5. Sławomir Zapała - wiek
  6. Sławomir Zapała - majątek
  7. Sławomir Zapała - dzieci
  8. Sławomir Zapała - młody

Sławomir Zapała - żona, zespół, rodzice, młody, czyli najpopularniejsze kwestie odnośnie tego artysty. Kto to jest Sławomir Zapała? Wiek, majątek, dzieci, to wszystko również wzbudza ciekawość internautów. Sławomir jest aktorem, ale zasłynął głównie jako piosenkarz. Jego hity takie jak Miłość w Zakopanem, czy Weselny Pyton zna każdy, kto chodzi na weselne imprezy. Artysta obecnie radzi sobie doskonale i sprawdza się jako prezenter telewizyjny. Jakiś czas prowadził program Big Music Quiz, a nawet przechodził metamorfozy w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo i wywijał na parkiecie w Tańcu z Gwiazdami. Kim jest Sławomir Zapała? Znać możecie go również z filmów takich, jak Karol. Człowiek, który został papieżem, Hotel 52, Ojciec Mateusz, czy Na dobre i na złe. 

Sławomir Zapała - żona

Żona Sławomira Zapały to Magda Kajrowicz. Kajra urodziła się w 1984 roku w Krakowie i jest absolwentką PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Para poznała się w Stanach Zjednoczonych, a po powrocie do Polski obydwoje pracowali jako aktorzy. Obecnie Magda Kajrowicz pojawia się u boku Sławomira występując z nim podczas występów na największych scenach w Polsce.

Sławomir Zapała - zespół

Zespół Sławomira nosi dość dwuznaczną nazwę. Gruba nazywa się Trzymamy się Zapały. W skład wchodzą: Magdalena Kajrowicz, Piotr Aleksandrowicz, Robert Kurpisz, Dawid Motyl i Michał Przybyła. 

Don Vasyl - wiek, wnuki, junior, żona, zarobki, dzieci, piosenki. Gdzie mieszka Don Vasyl?

VOX: sonda damsko męska

Sławomir Zapała - rodzice

Rodzice Sławomira Zapały o dziwo wzbudzają zainteresowanie internautów. Często poszukują informacji na ich temat w internecie. Wiadomo jednak, że wykonawca hitu Miłość w Zakopanem jest synem Józefa i Andrzeja Zapałów. Rodzina pochodzi ze wsi Konina, która położona jest w województwie małopolskim. Muzyczny talent odziedziczył po ojcu, góralu, który grał na gitarze, trąbce oraz akordeonie. Mama natomiast jest pielęgniarką.

Sławomir Zapała - gdzie mieszka?

Gdzie mieszka Sławomir Zapała? Odpowiedź na te pytanie nie dla wszystkich jest tak oczywista. Artysta wiele lat ciężko zarabiał w Stanach Zjednoczonych. Od dłuższego czasu mieszka już w Polsce, dokładniej w Krakowie, gdzie rozwija swoją karierę.

Sławomir Zapała - wiek

Ile lat ma Sławomir Zapała? Wiek artysty, który wykreował nowy nurt muzyczny, czyli Rock-Polo, może niektórych zaskoczyć. Jest zodiakalną rybą i przyszedł na świat 19 marca 1983 roku. Oznacza to, że w 2024 roku będzie świętować 41. urodziny.

Sławomir Zapała - majątek

Sławomir Zapała zarobił miliony na jednym hicie? Super Express twierdzi, że artysta zgarnął za piosenkę Miłość w Zakopanem blisko 4 miliony złotych. Sam artysta tej wiadomość nigdy nie potwierdził ani nie ujawnił, ile naprawdę zarobił w swoim życiu.

Sławomir Świerzyński Bayer Full 2022 - dzieci, żona, wiek, konie, majątek, córka, porwanie

Sławomir Zapała - dzieci

Czy Sławomir Zapała ma dzieci? Artysta ma syna, który przyszedł na świat w 2016 roku. Ma na imię Kordian i jest oczkiem w głowie rodziców.

Sławomir Zapała - młody

Jak wyglądał młody Sławomir Zapała? Poniżej podrzucamy zdjęcie z 2010 roku. Wówczas miał 29 lat. 

Sławomir

i

Autor: AKPA