Sylwester 2021 z disco polo. Kto wystąpi na imprezie Dyskoteka Gra! O której godzinie oglądać Sylwestra w Polo TV i Disco Polo Music?

i

Autor: materiały prasowe Sylwester 2021 z disco polo. Kto wystąpi na imprezie Dyskoteka Gra! O której godzinie oglądać Sylwestra w Polo TV i Disco Polo Music?

Sylwester 2021 z disco polo. Kto wystąpi na imprezie Dyskoteka Gra! O której godzinie oglądać Sylwestra w Polo TV i Disco Polo Music?

2021-12-27 19:30

Fani disco polo już nie mogą się doczekać. Ci, którzy chcą spędzić ostatnią noc 2021 roku z muzyką taneczną będą mieli taką okazję. Sylwester pod hasłem Dyskoteka Gra! w Polo TV oraz Disco Polo Music to koncerty największych gwiazd gatunku. Wystąpią między innymi: Marcin Miller i zespół Boys, Piękni i Młodzi, Czadoman, Top Girls i wielu innych. Sprawdź pełną listę artystów i godzinę rozpoczęcia imprezy.

Sylwester 2021 z największą liczba gwiazd disco polo będzie można obejrzeć w Polo TV oraz Disco Polo Music. Obie stacje, jednocześnie pokażą imprezę pod hasłem Dyskoteka Gra!. Podczas koncertu wystąpi ponad 30 gwiazd disco polo, usłyszymy ponad 60 piosenek, a imprezę poprowadzą znani prezenterzy dwóch stacji.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls – „Miłością pijana”. Gorąca taneczna nowość podbija serca fanów disco polo

Sylwester 2021 z disco polo. Kto wystąpi na imprezie Dyskoteka Gra w Polo TV i Disco Polo Music?

Podczas Sylwestra 2021 w Polo TV oraz Disco Polo Music wystąpią najpopularniejsi artyści związani z tym gatunkiem m.in.: After Party, Camasutra, Boys, Weekend, Markus P., Piękni i Młodzi, Playboys, Jorrgus, Extazy, Top Girls, Mig, Szpilki, Capitan Folk, Iness, Łobuzy, Quest, Mateusz Mijal, Czadoman, Andre, Discoboys, Defis, Classic, Zbóje, Pudzian Band, Marcin Siegieńczuk, Luka Rosi, Lili, Long and Junior, Mejk, Malibu, Shantel i wielu innych! Artyści wykonają swoje największe hity disco i dance. Podczas koncertu gwiazdom towarzyszyć będą również prowadzący z obu stacji. Z kanału Disco Polo Music Katarzyna Morawska, Marcin Kotyński oraz z Polo TV Edyta Folwarska, Maciej Smoliński, Wojciech Grodzki. Ponadto przez cały koncert widzowie obu kanałów będą mogli na żywo pozdrawiać swoich bliskich, a wszystko to dzięki specjalnej sylwestrowej linii sms. Imprezę będzie można obejrzeć w obu stacjach – Polo Tv oraz Disco Polo Music. Sylwester 2021 z disco polo rozpoczyna się o godzinie 19:30.

Weekend_Przeżyj to sam

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Muszę zrezygnować z udziału w programie. Zaczynam pracę nad nową muzyką i jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Nie sądzę, by udało mi się pogodzić to z kolejną edycją. Kim jestem?