Sylwia Bomba

i

Autor: AKPA

KOBIETA RAKIETA

Sylwia Bomba z Gogglebox zrobiła sobie "zbyt odważne zdjęcia". Efekty pozwalają na kolana

2024-05-10 15:47

Kobieta rakieta! Tak śmiało można powiedzieć o Sylwii z "Gogglebox. Przed telewizorem", która przeszła ogromną metamorfozę i dziś prezentuje wszystkim swoją zgrabną sylwetkę. Najnowsze zdjęcia celebrytki zachwycają. Wygląda jak bogini!

Sylwia Bomba znana jest wszystkim jako komentatorka z programu TTV - "Gogglebox. Przed telewizorem". To właśnie show sprawiło, że stała się popularna i zdobyła ogromną sympatię widzów. Kilka lat później gdy na świat przyszła jej córka Antosia, celebrytka zaczęła pokazywać ją w sieci i dziewczynka podobnie jak mama, stała się prawdziwą gwiazdą! Dziś content Sylwia i Antosia, uwielbiany jest przez ogromną społeczność, a ich wspólne filmiki bawią internautów do łez. Oprócz tego społeczność Bomby uwielbia śledzić jej poczynania związane z utratą wagi i modelowaniem sylwetki. Celebrytka w przeszłości mierzyła się z wieloma kompleksami, jednak ciężka praca i kilka wyrzeczeń sprawiły, że dziś chętnie odsłania swoje kształty i wyrzeźbiony brzuch!

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Betlejewski przez lata był gwiazdą TTV. Co robi dziś i dlaczego zniknął?

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Odważna sesja Sylwii Bomby

Dziś 36-letnia Sylwia Bomba podchodzi z dużym dystansem do tematu swojego dawnego wyglądu i chętnie pokazuje wszystkim metamorfozę jaką przeszła. Zrzuciła zbędne kilogramy, uwydatniła mięśnie brzucha, a jej sylwetka wysmukliła się i wygląda bardzo kobieco! Jej przemiana jest imponująca, dlatego nic dziwnego, że Bomba coraz częściej sama staje przed obiektywem aparatu i pozuje do zdjęć:

- zrobiłam sobie takie zdjęcia… „zbyt odważne” pomyślałam, ale wtedy mój partner stwierdził, ze „szkoda ich do szuflady” więc wrzucam - napisała pod postem na Instagramie Sylwia Bomba.

Na zamieszczonych czterech czarno-białych fotografiach, widać Sylwię Bombę w odważnym wydaniu. Celebrytka zapozowała w fikuśnej bieliźnie, wysokich, lateksowych kozakach na obcasie i zwiewnej pelerynie. Trzeba przyznać, że zdjęcia są naprawdę zniewalające!