Syn Justyny Steczkowskiej z gwiazdą TVP na planie nowego teledysku. Czy pobije Randez Vous?

i

Autor: Instagram.com/marien__official

TYLKO U NAS

Syn Justyny Steczkowskiej z gwiazdą TVP na planie nowej piosenki. Jako pierwsi znamy jej tytuł!

2023-07-19 16:37

Zapowiada się nowy numer od duetu Mike & Laurent. Tym razem syn Justyny Steczkowskiej - Leon Myszkowski i Michał Harasimiuk połączyli siły z Marien. To artystka, którą widzowie mogą znać m.in. z koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki i hitu "Sama". Tylko nam zdradzili tytuł nowego utworu!

Mike & Laurent z nową piosenką

Mike & Laurent już wkrótce zaprezentują nam swój nowy numer. Tym razem muzyczny duet, który tworzą Leon Myszkowski (prywatnie syn Justyny Steczkowskiej) i Michał Harasimiuk stworzył piosenkę z Marien. Tę wokalistkę możecie znać chociażby z utworów "Dwa metry do gwiazd" i "Sama". Piosenkarka nie raz występowała również na koncertach Telewizji Polskiej, w tym m.in. w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Mike & Laurent jakiś czas temu zachwycili natomiast swoją wersją hitu Kombii - "Randez Vous", którą stworzyli wspólnie z Kubą Szmajkowskim. Jaki tytuł będzie nosił ich nowy numer i w jakim będzie klimacie? Nam zdradzili to jako pierwszym.

Piękni i Młodzi Pierwsza Zmiana Show

Letni utwór Mike & Laurent oraz Marien

Zdjęcia do teledysku do nowej piosenki Mike & Laurent i Marien były kręcone w jednym z warszawskich klubów muzycznych. - Jak zawsze bawiliśmy się świetnie - mówi voxfm.pl Leon Myszkowski. Marien wystąpi w klipie m.in. w różowej, cekinowej sukience. DJe w nieco luźniejszych stylizacjach. W teledysku nie zabraknie też zieleni w tle. Sam utwór ma natomiast być idealną propozycją do słuchania podczas wakacji. 

Klimat będzie typowo letni. Żeby każdy mógł wspominać wszystkie stany szczęścia, które przeżywa w lato. 

- wyjawia nam Leon Myszkowski.

Specjalnie dla voxfm.pl DJ zdradził też tytuł nowego numeru. Nowa piosenka Mike & Laurent i Marien będzie się nazywać "Mój stan". Premiera planowana jest na sierpień. My już nie możemy się doczekać. Czy "Mój stan" powtórzy sukces nowej wersji "Randez Vous"? O tym przekonamy się niebawem, natomiast już dziś możecie zobaczyć zdjęcia z planu teledysku. Te znajdziecie poniżej.

Największe polskie przeboje lat 2000. Komplet punktów zdobędą nieliczni! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki: Wielkomiejski szum, natłok wrażeń, Szukam znaku, który się okaże drogowskazem...