telewizja

Szokujące informacje w sprawie Tak to leciało! Chodzi nie tylko o nowego prowadzącego

2024-06-23 12:04

Już niebawem widzowie zobaczą na ekranach kolejne odcinki programu Tak to leciało! Ten w ostatnich latach prowadzili Sławomir i Kajra. Teraz będzie nowy prowadzący - Kacper Kuszewski. Okazuje się jednak, że to nie jedyne zaskoczenie dotyczące tego formatu. Ostatnie nagrania do nowego sezonu były bowiem dość zadziwiające.

Tak to leciało: Kacper Kuszewski nowym prowadzącym

Program Tak to leciało! od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów. Ten format był już dawniej nadawany na antenie TVP, jednak zniknął z niej, a po kilku latach wrócił z nowymi prowadzącymi. Tymi zostali SławomirKajra. Widzowie bardzo mocno polubili ten duet o czym świadczą wyniki oglądalności ostatnich sezonów. Produkcja doszła jednak do wniosku, że w programie czas na nową twarz. I tym samym dowiedzieliśmy się ostatnio, że nowe odcinki Tak to leciało! poprowadzi popularny aktor, którego widzowie mogą znać m.in. z serialu M jak miłość. Nowym prowadzącym został Kacper Kuszewski. Jak poradzi sobie w tej roli? Na to musimy jeszcze poczekać do emisji nowego sezonu. Jednak już podczas nagrań nie zabrakło zaskakujących momentów.

JAK ZACHOWUJĄ SIĘ POLSCY KIBICE W POCIĄGU?

Tak to leciało: program zostanie na długo?

To, że programy telewizyjne i filmy nagrywa się ze sporym wyprzedzeniem nie jest dla nikogo żadnym zaskoczeniem. M.in. popularny świąteczny film Listy do M. powstaje zazwyczaj w okresie wiosenno-letnim. Nie inaczej jest w przypadku telewizji. Ostatnio jednak na planie programu Tak to leciało! doszło do dość zaskakującej sytuacji. Produkcja nagrywała bowiem odcinek świąteczny, ale... na Wielkanoc! Do tej, jak wiadomo jeszcze niemal rok, czyli mnóstwo czasu. Z czego wynika aż tak duże wyprzedzenie? Możemy się tylko domyślać, że może chodzić o oszczędności, ponieważ taniej jest nagrać od razu 2 sezony programu, niż jeden. Jednocześnie można zatem przypuszczać, że Tak to leciało! prowadzone przez Kacpra Kuszewskiego pojawi się na ekranach nie tylko jesienią, ale i wiosną przyszłego roku.