KIEDYŚ I DZIŚ

Tak kiedyś wyglądał MiłyPan. Artysta zmienił styl i dziś ubiera się całkiem inaczej!

2024-05-20 15:52

Piotr Kołaczyński, który w branży disco polo figuruje jako MiłyPan, stał się prawdziwą gwiazdą! Mimo iż w programie "Disco Star" nie dano mu szansy na rozwinięcie talentu, artysta wziął sprawy w swoje ręce i dziś daje czadu. Pamiętacie go z początków kariery? Mamy jego zdjęcia, a nawet jedną fotkę z dzieciństwa!

MiłyPan to postać uwielbiana przez polskich słuchaczy. Nie dość, że miły to fajny i potrafi zaskoczyć wszystkich ciekawymi kawałkami. Artysta przygodę z branżą muzyczną zaczynał próbując swoich sił w znanym talent-show Disco Star, który emitowany jest na antenie Polo TV. To właśnie tam pojawiają się fanatycy tego gatunku muzycznego i przed jurorami - m.in. Magdaleną Narożną, Marcinem Millerem, Czadomanem lub nawet Mastersem, prezentują swoje wokalne umiejętności. Jedni śpiewają covery piosenek, a inni stawiają na własne wykonania. Na swoją piosenkę postawił na castingu właśnie MiłyPan. Artysta wystąpił przed jurorami ze swoją autorską piosenką "Królowa". Niestety Piotrek nie przekonał jury swoim wykonaniem i nie przeszedł do kolejnego etapu. Z pewnością inni by się poznali, ale MiłyPan stawił czoła porażce i pokazał jurorom, że się mylili. Dziś jest wielką gwiazdą w branży disco polo, a jego "Królowa" doczekała się w pięć lat od premiery 152 mln wyświetleń na samym YouTubie!

ZOBACZ TAKŻE: Angelika i Paula z Topky nie utrzymują się z samej muzyki. Na co dzień mają inną pracę!

Wesele Marzeń z VOX FM | MiłyPan zagra dla wybranej pary

MiłyPan - kiedyś i dziś. Tak zmienił się Piotr Kołaczyński

Piotr Kołaczyński który w branży disco polo figuruje jako MiłyPan, od początku swojej kariery przeszedł niemałą metamorfozę. Dziś nosi aparat na zębach, częściej zakłada sportowe buty, a nawet postawił na liczne tatuaże na swoim ciele, w tym jeden bardzo widoczny na twarzy. Artysta często też stawia na ciekawe fryzury, które nie raz potrafiły zaskoczyć już jego fanów. Czasami założy czapkę z daszkiem, a czasami wyjdzie na scenę w kapeluszu. Pamiętacie go za czasów disco star? Wtedy wszedł na casting w koszuli w kratę. Zobaczcie naszą galerię poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Skolim nosił kiedyś zarost. Tylko spójrzcie - wyglądał całkiem inaczej!