METAMORFOZA

Tak kiedyś wyglądała Paula Karpowicz z Topky. Wokalstka miała brązowe włosy

2024-06-18 17:57

Paula Karpowicz to jedna z najbardziej lubianych piosenkarek branży disco polo. Nie dość, że zawsze jest miła dla swoich fanów, to jeszcze zniewala urodą. Dziś piękna blondynka, a kiedyś... brunetka! Tak Paula Karpowicz z zespołu Topky kilka lat temu była brunetką. Ta metamorfoza robi wrażenie!

Kim jest Paula Karpowicz, wie chyba każdy fan muzyki disco polo. Piękna blondynka, która od razu zaraża uśmiechem to 1/2 zespołu Topky. Artystka od 2021 roku tworzy duet razem z Angeliką Żmijewską i co najważniejsze wydają hit za hitem, a ich koncerty wypełniają się publicznością po same brzegi! Zanim jednak wokalistki szalały we dwie na scenie, budowały swoją pozycję w zespole Top Girls. Paula i Angelika występowały wówczas z Justyną Lubas i wydały wspólnie wiele znanych kawałków. Za tamtych czasów każda z artystek wyglądała inaczej, jednak największą metamorfozę widać dziś po Pauli Karpowicz, która już rok jest mężatką i po myślniku nosi nazwisko Zimecka. Artystka nie dość, że sporo schudła to jeszcze zmieniła między innymi kolor włosów.

ZOBACZ TAKŻE: Topky czy Top Girls? Zgadnij kto śpiewa te piosenki! QUIZ

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Metamorfoza Pauli Karpowicz-Zimeckiej z Topky

Czy wiesz, że Paula Karpowicz z Topky schudła 30kg? Wokalistka przez lata zmagała się z problemami z wagą i mimo iż dobrze się odżywiała, ćwiczyła i nie podjadała, to waga cały czas szła do góry. Problemem okazał się stan przedcukrzycowy, w tym wysoki kortyzol, wyniki glukozy ponad normę, a nawet zły cholesterol. Po rozpoczęciu leczenia i dbania o siebie Paula Karpowicz sporo schudła i dziś chwali się piękną sylwetką, a do tego jest inspiracją wielu kobiet. Czy wiecie, że wcześniej była brunetką? Za czasów zespołu Top Girls artystka miała brązowe włosy i porównując zdjęcia sprzed lat, naprawdę ciężko ją rozpoznać! To naprawdę ona? Zobaczcie jak Paula Karpowicz zmieniła się przez lata oglądając zdjęcia w galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Angelika i Paula z Topky nie utrzymują się z samej muzyki. Na co dzień mają inną pracę!