gwiazdy

Tak przez lata zmieniał się Robert Janowski. Przejdzie z Polsatu do TVP?

2024-06-22 12:09

Robert Janowski to jeden z najpopularniejszych mężczyzn w polskim showbiznesie. Zna go niemal każdy Polak, a wszystko za sprawą prowadzenia przez niego programu Jaka to melodia. Przez lata można go było oglądać w tym formacie. Potem nagle jednak zniknął. Czy niebawem wróci do telewizji i znanego teleturnieju?

Robert Janowski wróci do Jaka to melodia?

Tego prezentera zna niemal każdy Polak. Robert Janowski przez lata występował w programie Jaka to melodia? To tam dopingował uczestników, którzy odgadywali piosenki "po jednej nutce". Przez ten czas dorobił się pokaźnego grona fanów. Polacy uwielbiali oglądać ten format. Kilka lat temu Robert Janowski zniknął jednak z TVP, a jego miejsce zajęli Norbi, a obecnie Rafał Brzozowski. Sam prowadzący programu Jaka to melodia? trafił natomiast do Polsatu i show Twoja twarz brzmi znajomo. Ostatnio jednak w sieci pojawiła się informacja o tym, że Robert Janowski znika z tego programu. A to tylko podsyciło plotki o tym, że już niebawem ponownie będzie można zobaczyć go w TVP i w programie Jaka to melodia? Na to liczy wiele osób. Czy ich marzenie się spełni?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Robert Janowski kiedyś i dziś

Choć wciąż nie ma oficjalnej informacji o tym, że Robert Janowski wraca do programu Jaka to melodia?, to w Internecie nie brakuje domysłów widzów, którzy mocno na to liczą. To sugerowałby również fakt, że popularny prezenter opuścił Polsat. Do tej pory sam zainteresowany też jakoś szczególnie nie zaprzeczył plotkom na ten temat. Czy to oznacza, że już wkrótce Robert Janowski pojawi się w TVP? O tym przekonamy się niebawem. Tymczasem możecie sobie przypomnieć, jak prezenter zmieniał się przez lata. A ten od pierwszego odcinka Jaka to melodiado dziś, przeszedł niemałą metamorfozę. Zobaczcie w galerii poniżej, jak Robert Janowski wyglądał kiedyś i dziś. Będziecie nieźle zaskoczeni!