Skolim

i

Autor: AKPA

król latino

Tak Skolim zachowuje się przed wejściem na scenę. Oto prawdziwa twarz króla latino

2024-07-10 15:26

Skolim ma ręce pełne roboty, ponieważ nie poprzestaje na laurach, tylko goni sukces za sukcesem. Nagrywa nowości, koncertuje i spotyka się z fanami. Jeden z nich przyłapał go niedawno za sceną, gdy artysta w samotności wykonał bardzo ważny dla siebie gest. Taki naprawdę jest król latino - będziecie zaskoczeni!

Ma dopiero 28 lat, a sukcesów może pozazdrościć mu każdy. Skolim, bo o nim mowa to niekwestionowany król latino w Polsce. Okrzyknięty tak przez fanki od momentu wydania kawałka "Wyglądasz idealnie", szturmem podbija branżę muzyczną. Choć kiedyś jurorzy programu Disco Star nie chcieli dać mu szansy i nie przepuścili do kolejnego etapu, artysta podobnie jak MiłyPan wziął sprawy w swoje ręce i pokazał na co go stać. Dziś nie dość, że jest jednym z najpopularniejszych muzyków, to jeszcze jego piosenki mają najwięcej wyświetleń, jeśli chodzi o artystów branży disco. Jego unikalny styl zyskał szerokie uznanie zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych słuchaczy, a gorące klipy mocno przyciągają wzrok. Skolim to jednak nie tylko muzyk, ale również aktor i osobowość medialna, który jak się okazuje cały czas jest sobą i przysłowiowa "palma" nie uderzyła mu do głowy. Skąd to wiemy? Dowodem na to jest to, co zawsze robi przed wyjściem na scenę.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna promienieje w nowej fryzurze. Gwiazda postawiła na look sprzed lat

Skolim - Koncert na patelni | Radio Vox FM

Prawdziwa twarz Skolima ujawniona. Tak naprawdę zachowuje się gwiazdor

Skolim szturmem podbił branżę disco polo i został okrzyknięty królem latino. Wyniki jakie osiąga doprowadziły go do tego, że pokazuje go nie tylko stacja Polo TV czy też Disco Polo Music, ale coraz częściej nawet Polsat. Stacja z pewnością chciałaby zobaczyć króla latino ponownie nie tylko na koncertach, ale także w programach rozrywkowych jak "Taniec z Gwiazdami" czy też "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co prawda w tym drugim mieliśmy okazję oglądać Skolima, jednak w artystę wcielił się Filip Lato, który brawurowo wykonał numer "Wyglądasz idealnie".

ZOBACZ TAKŻE: Zanim został sławny był zwykłym studentem. Gdyby nie kariera Skolim miałby takie wykształcenie!

Konrad Skolimowski goni sukces za sukcesem, jednak w tym wszystkim nie zapomina być sobą. Jeden z internautów postanowił pokazać prawdziwą twarz króla latino i opublikował nagranie na którym widać, co artysta robi przed wyjściem przed scenę. Jak dobrze wiemy, Skolim jest wierzący i właśnie przed swoimi występami klęka i w samotności wykonuje znak krzyża. Spodziewaliście się takiego "rytuału" z jego strony?

Rozpoznaj piosenkę Skolima po kadrze z teledysku

Pytanie 1 z 10
Z jakiego teledysku Skolima pochodzi ten kadr?
Skolim
Listen to "Boska komedia. Dante Alighieri. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.