Kotońscy

i

Autor: screen z YouTube/TTV

KIEDYŚ I DZIŚ

Tak w młodości wyglądali Kotońscy z Gogglebox. Na starym zdjęciu trudno ich rozpoznać!

2024-06-25 20:13

Agnieszka i Artur Kotońscy zasiadają na kanapie w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" od trzeciej edycji. Choć znamy ich bardzo dobrze i wiemy jak wyglądają, to jakiś czas temu bohaterka formatu postanowiła pokazać ich wspólne zdjęcie z młodości. Będziecie zaskoczeni jak mocno przez lata zmienili się Kotońscy.

Kto by pomyślał, że program w którym osoby komentują to co leci w telewizji, stanie się takim hitem - a jednak! Mowa oczywiście o formacie "Gogglebox. Przed telewizorem", który emitowany jest od września 2014 na antenie TTV. Chodzi w nim oczywiście o to, że grupka przyjaciół, pary lub rodziny zasiadają wspólnie przed telewizorem, by w sposób kreatywny i zabawny komentować programy, filmy i seriale, które miały emisje w telewizji. Często nie mogą powstrzymać się od komentarzy jeśli chodzi o Ukrytą prawdę, albo o serial Na wspólnej. Dosyć często komentują też rozrywkowe programy jak Taniec z Gwiazdami, czy też Azja Express. Tam nie ma nudy - jest tylko dawka dobrego humoru i ból brzucha, który jest efektem śmiechu. Do najpopularniejszych komentatorów "Gogglebox. Przed telewizorem" należą Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska, Dominik Abus, Krzysztof Radzikowski, rodzina Zeiske i rodzina Kotońskich.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem przyznała się do wstydliwego problemu. Ma go wiele osób

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Agnieszka i Artur Kotoński w młodości

Rodzina Kotońskich stała się niesamowicie popularna przez program "Gogglebox. Przed telewizorem". Oprócz Agnieszki i jej męża Artura, na kanapie zasiada także ich syn Dajan oraz czarno-biały piesek rasy shih tzu. Widzowie TTV mogą oglądać ich w tym formacie od 3. sezonu, jednak z czasem zaczęli pojawiać się nie tylko w "Gogglebox. Przed telewizorem", ale także w teleturnieju "99 gra o wszystko" czy też "Back to school. Prawdziwy egzamin".

Choć dziś bardzo dobrze wiemy jak wygląda Agnieszka Kotońska i jej mąż Artur, to kilkanaście lat temu ich wygląd zewnętrzny był całkiem inny. Celebrytka nosi dziś długie włosy i często kombinuje z kolorem, natomiast lata temu na jej głowie znajdowała się fryzura typowa dla lat PRL. Kręcone włosy, upięte w kok i grzywka - to fryzura ze ślubu, natomiast ukochany Kotońskiej przed ołtarzem miał również więcej włosów na głowie niż teraz i co ciekawe, zapuścił nawet wąsy! Poniżej znajdziecie zdjęcie z Instagrama Agnieszki Kotońskiej, na którym widać ją i męża w młodości. Poznajecie ich? :) Więcej urywków z młodości, a raczej ze ślubu Kotońskich znajdziecie na Instagramie celebrytki.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda partnerka Dajana Kotońskiego z "Gogglebox. Przed telewizorem". Internauci "ale piękna czarnula"

Agnieszka i Artur Kotoński w młodości

i

Autor: screen z Instagram/@agnieszkakotonska
Listen to "Romeo i Julia. William Shakespeare. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.