rodzina Kotońskich z Gogglebox. Przed telewizorem

i

Autor: screen z YouTube/TTV

program tv

Tak wygląda partnerka Dajana Kotońskiego z "Gogglebox. Przed telewizorem". Internauci "ale piękna czarnula"

2024-06-17 21:38

Dajan Kotoński z "Gogglebox. Przed telewizorem" jest nie tylko kochanym dzieckiem swoich rodziców - Agnieszki i Artura, ale przede wszystkim wiedzie szczęśliwe życie u pięknej, czarnowłosej Karoliny z którą ma syna. Od kobiety ciężko oderwać wzrok. Dajan to prawdziwy szczęściarz!

Rodzina Kotońskich stała się niesamowicie popularna przez program "Gogglebox. Przed telewizorem". Wspólne oglądanie telewizji w domowym zaciszu, przeróżne komentarze i obracanie sytuacji w śmieszne żarty sprawiło, że od 3. edycji reality-show cały czas siedzą na kanapie w TTV. Razem z Agnieszką Kotońską, która w sieci jest już prawdziwą influencerką, programy, filmy i seriale komentują także jej mąż Artur oraz syn Dajan. W tle przebija się także ich czarno-biały shih-tzu, który sprawia, że można się rozczulić, jednak to Kotońscy mimo wszystko są na pierwszym planie. Wiele osób zastanawia się, czy Dajan ma dziewczynę i czym zajmuje się na co dzień. Wiemy, że jego ojciec Artur specjalizuje się w sprzedaży samochodów, a mama jest oczywiście gwiazdą internetu i reklamuje zdrowy tryb życia, ćwiczenia oraz przeróżne produkty. Niestety nie jest wiadomo, gdzie poza planem pracuje ich syn Dajan, jednak nie jest tajemnicą, że ma śliczną partnerkę i jest szczęśliwym ojcem!

ZOBACZ TAKŻE: Ekspertka krótko oceniła Mariusza Kozaka z Gogglebox. Przed telewizorem. Co dalej z jego karierą?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

To w niej zakochał się Dajan Kotoński

Miłość to piękne uczucie, a móc tworzyć rodzinę jest jeszcze piękniejsze. Wie o tym bardzo dobrze rodzina Kotońskich, która nie tylko pięknie wygląda na obrazku w telewizji, ale też w codziennym życiu. Niesamowicie szczęśliwi są Agnieszka i Artur, którzy bardzo się kochają, ale także ich syn Dajan. Mężczyzna od lat tworzy szczęśliwą relację z Karoliną Abraham i wspólnie wychowują owoc ich miłości. Jest nim syn Tymon, który jest oczkiem w głowie rodziców, ale również i swoich dziadków. Zastanawiacie się jak wygląda partnerka Dajana Kotońskiego? On to ma szczęście - zobaczcie w naszej galerii.

Listen on Spreaker.