telewizja

Ekspertka krótko oceniła Mariusza Kozaka z Gogglebox. Przed telewizorem. Co dalej z jego karierą?

2024-06-17 0:15

Mariusz Kozak to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych postaci w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Mężczyzna może pochwalić się jednak nie tylko karierą w telewizji, ale i w sieci. Ostatnio jego poczynania zawodowe postanowiła ocenić popularna ekspertka. Czy wpłynie to jakoś na jego karierę?

Gogglebox. Przed telewizorem: Mariusz Kozak bryluje w sieci

Uczestnicy programu Gogglebox. Przed telewizorem dość niespodziewanie zrobili pokaźne kariery. W tym z pewnością pomaga fakt, że format nadawany jest na antenie TTV już od blisko 10 lat. Przez ten czas można się było solidnie związać z jego uczestnikami. Tym bardziej, że niektórzy są w nim od pierwszego odcinka lub niemal od pierwszego sezonu. To z pewnością jeden z powodów, dlaczego np. Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem ma w sieci ponad 900 tysięcy obserwatorów. Nie da się ukryć, że ten wynik robi wrażenie, bo nawet popularnym aktorkom i prezenterkom jest go trudno osiągnąć. W sieci całkiem nieźle radzi sobie również Mariusz Kozak. Popularny gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem prowadzi nawet więcej, niż jeden kanał społecznościowy!

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Ekspertka oceniła Mariusza Kozaka z Gogglebox. Przed telewizorem

Choć na początku program Gogglebox. Przed telewizorem wzbudzał niemałe kontrowersje w związku z ostrymi opiniami uczestników, to dziś wszyscy przyzwyczaili się już chyba do ciętego języka. Jednak nie tylko do tego. Mariusz Kozak z programu Gogglebox. Przed telewizorem często powtarza bowiem w wywiadach, że jego udział w show otworzył również Polaków na homoseksualizm. I patrząc na jego zasięgi w sieci - coś może w tym być. Nie narzeka bowiem na liczbę obserwujących. Z tymi na jednym kanale dzieli się swoim życiem, a na innym profilu przekazuje ciekawostki o Warszawie. I to właśnie drugą działalność, którą prowadzi gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem oceniła popularna tiktokowa ekspertka. facetka_od_reklamy doceniła profil, który prowadzi Mariusz Kozak i trudno się zresztą dziwić, ponieważ treści, które na niego wrzuca mają nie tylko niezłą wartość merytoryczną, ale i są przekazywane w lekkiej i przystępnej formie. Mowa o Tiktoku pod nazwą kozackawarszawa. To idealne miejsce dla tych, którzy wybierają się do Warszawy, ale i dla samych mieszkańców stolicy!

Listen on Spreaker.